۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 63058
  • ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۹
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
هوای ورامین برای گروه‌های حساس در شرایط ناسالم قرار دارد
هوای ورامین برای گروه‌های حساس در شرایط ناسالم قرار دارد

هوای ورامین برای گروه‌های حساس در شرایط ناسالم قرار دارد

ورامین- آبرومند: رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان ورامین گفت: میانگین شرایط هوای امروز ورامین، وضعیت این شهرستان را برای گروه‌های حساس در شرایط ناسالم قرار داده و با گذشت زمان بر میزان این آلودگی افزوده می‌شود. به گزارش خبرنگار آبرومند – محمد فریدی اظهار داشت: از روز گذشته تا کنون، میزان غلظت آلاینده […]

ورامین- آبرومند: رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان ورامین گفت: میانگین شرایط هوای امروز ورامین، وضعیت این شهرستان را برای گروه‌های حساس در شرایط ناسالم قرار داده و با گذشت زمان بر میزان این آلودگی افزوده می‌شود.

به گزارش خبرنگار آبرومند – محمد فریدی اظهار داشت: از روز گذشته تا کنون، میزان غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون شاخص ناسالم را برای گروه‌های حساس نمایش می‌دهد که این امر، شرایط هوا را برای این گروه در شرایط ناسالم قرار داده است.

وی اظهار داشت: روز گذشته شاخص ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون در شهرستان ورامین بالاتر از ۱۶۰ بود و شرایط هوا برای کلیه گروه‌ها ناسالم بود.

وی تصریح کرد: با توجه به ورزش باد و بارش نزولات جوی در هفته گذشته، از میزان غلظت ذرات معلق کاسته شده و هوای ورامین در هفته گذشته در شرایط سالم قرار گرفته بود ولی از امروز به بعد پیش‌بینی می‌شود تا بر شدت آلایندگی افزوده شود.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*