۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 7239
  • ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۵
  • 128 بازدید
  • ارسال توسط :

هوشمندسازی ۵۴ کلاس درس شهرستان فیروزکوه

فیروزکوه – ابتکار ورامین: مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه گفت: ۵۴ کلاس در مجموع ۲۰۴ کلاس درس مدارس شهرستان هوشمندسازی شده اند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – یعقوب ایمانی با اشاره به آخرین وضعیت سخت افزاری و نرم افزاری مدارس شهرستان اظهارکرد: تا قبل از سال ۹۲ […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه گفت: ۵۴ کلاس در مجموع ۲۰۴ کلاس درس مدارس شهرستان هوشمندسازی شده اند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – یعقوب ایمانی با اشاره به آخرین وضعیت سخت افزاری و نرم افزاری مدارس شهرستان اظهارکرد: تا قبل از سال ۹۲ تنها ۱۲ کلاس درس شهرستان هوشمندسازی شده بودند که با مشارکت خیرین این تعداد امروز به ۵۴ کلاس افزایش یافته است.

وی گفت: امروز هیچ مدرسه ای در شهرستان وجود ندارد، مگر اینکه ۲ کلاس درس آن هوشمند شده باشد.

ایمانی در ادامه با اشاره به پروژه های نیمه تمام آموزش و پرورش در سطح شهرستان، افزود: مدرسه ۱۲ کلاسه آیت الله مشکینی، سالن ورزشی دانش آموزی آیت الله مشکینی و دو پروژه احداث مدرسه در سایت مسکن مهر دشت ناصر از جمله این پروژه ها هستند.

وی اضافه کرد: یکی از دو مدرسه مسکن مهر تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید به بهره برداری می رسد و دیگری تاکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه همچنین پروژه مجتمع فرهنگی- رفاهی فیروزه (واقع در منطقه امیریه) با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی را دیگر پروژه نیمه تمام شهرستان توصیف کرد که مراحل تکمیل سالن های خود را می گذراند و ۱۳ سوئیت برای اسکان مدرسان ضمن خدمت و پذیرایی از فرهنگیان مسافر از اسیر نقاط استان و کشور در آن تعبیه شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*