۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 59421
  • ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴
  • 3 بازدید
  • ارسال توسط :
هیأت‌های عزاداری بهترین مروج برای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی باشند
هیأت‌های عزاداری بهترین مروج برای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی باشند

هیأت‌های عزاداری بهترین مروج برای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی باشند

پیشوا- آبرومند: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان پیشوا گفت: هیأت‌های عزاداری با برگزاری همراه با رعایت نکات بهداشتی، بهترین مروج برای توجه به شیوه‌نامه‌های بهداشتی مقابله با کرونا باشند.   به گزارش خبرنگار آبرومند – علیرضا جعفری روز شنبه در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا که در محل فرمانداری پیشوا برگزار شد اظهار داشت: در […]

پیشوا- آبرومند: معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان پیشوا گفت: هیأت‌های عزاداری با برگزاری همراه با رعایت نکات بهداشتی، بهترین مروج برای توجه به شیوه‌نامه‌های بهداشتی مقابله با کرونا باشند.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – علیرضا جعفری روز شنبه در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا که در محل فرمانداری پیشوا برگزار شد اظهار داشت: در تمامی ایام شیوع ویروس کرونا و بروز پیک‌های متعدد اوج‌گیری این بیماری، همراهی مردم در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی سبب شد تا شاهد کاهش میزان مرگ و میر ناشی از این بیماری باشیم.

 

وی اظهار داشت: تلاش دولت در تأمین واکسن مورد نیاز مقابله با این بیماری و همراهی و مشارکت مردم در استفاده از این امکان سبب شد تا از میزان ابتلا و مرگ و میر ناشی از کرونا به طور چشمگیری کاسته شود و حال که بار دیگر شاهد اوج گیری انتقال ویروس این بیماری در کشور هستیم، بار دیگر همراهی مردم می‌تواند سبب فروکش کردن این موج جدید شود.

جعفری تصریح کرد: در حال حاضر عادی انگاری مردم در عدم رعایت نکات بهداشتی و استفاده از واکسن و نوبت یادآور موجب شده تا روزانه افراد زیادی به این بیماری مبتلا شده و شاهد افزایش میزان مرگ و میر ناشی از کرونا باشیم.

 

معاون فرماندار پیشوا با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی شهرستان و برپایی مجالس عزاداری شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) گفت: هیأت‌های عزاداری به دلیل تأثیرگذاری روی مردم، بهترین مشوق برای رعایت

دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از واکسن نوبت یادآور هستند تا در ایام باقیمانده، مراسم عزای حسینی با رعایت تمامی شیوه‌نامه‌ها و به دور از هر گونه ابتلا جدید  افراد به بیماری کرونا برگزار گردد.

 

جعفری تصریح کرد: با توجه به شرایط اوج گیری کرونا، گسترش واکسیناسیون و بهره‌مندی از طرح هوشمند محدودیت‌ها باید مورد توجه قرار گیرد.

 

وی تأکید کرد: حفظ سلامت عزاداران حسینی ضروری بوده و تاکید می‌شود که دستورالعمل‌های بهداشتی ضدکرونایی در برنامه‌ها، زمان و مکان برگزاری عزاداری‌ها و همچنین توزیع نذورات رعایت شود.

پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*