۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 27284
  • ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۳
  • 306 بازدید
  • ارسال توسط :
هیچ‌گونه نگرانی نسبت به طغیان ملخ در باغات و مزارع دماوند نیست
هیچ‌گونه نگرانی نسبت به طغیان ملخ در باغات و مزارع دماوند نیست

هیچ‌گونه نگرانی نسبت به طغیان ملخ در باغات و مزارع دماوند نیست

دماوند – آبرومند: مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با بیان اینکه عملیات سمپاشی کانون‌های ملخ توسط جهاد کشاورزی در حال انجام است، گفت: هیچ‌گونه نگرانی نسبت به خسارت طغیان ملخ در باغات و مزارع دماوند نیست. به گزارش خبرنگار ما-  سعیدی ضمن بازدید از مناطق مختلف بخش رودهن و مرکزی دماوند اظهار […]

دماوند – آبرومند: مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با بیان اینکه عملیات سمپاشی کانون‌های ملخ توسط جهاد کشاورزی در حال انجام است، گفت: هیچ‌گونه نگرانی نسبت به خسارت طغیان ملخ در باغات و مزارع دماوند نیست.

به گزارش خبرنگار ما-  سعیدی ضمن بازدید از مناطق مختلف بخش رودهن و مرکزی دماوند اظهار کرد: ملخ‌های مشاهده شده در مهرآباد و بخش‌هایی از رودهن جز ملخ‌های بومی شهرستان می‌باشند، آفت عمومی نبوده و آسیبی به محصولات کشاورزی نمی‌رسانند.

 

وی افزود: زیستگاه این نوع ملخ در مراتع می‌باشد و با توجه به نزدیکی برخی مناطق مسکونی به زیستگاه طبیعی این نوع ملخ، وجود نور شدید در شب علی‌الخصوص در ورزشگاه‌ها سبب تجمع این نوع ملخ می‌گردد.

 

سعیدی تاکید کرد: با پایش های صورت گرفته هیچ گونه نگرانی در خصوص طغیان ملخ در شهرستان دماوند و خسارت به باغات و مزارع وجود ندارد ضمن اینکه عملیات سمپاشی کانون‌های ملخ به صورت مستمر توسط جهاد کشاورزی شهرستان در حال انجام می‌باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*