۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 34256
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۹
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
واحدهای تولیدی معیارهای استاندارد تولید کالا را رعایت می کنند
واحدهای تولیدی معیارهای استاندارد تولید کالا را رعایت می کنند

واحدهای تولیدی معیارهای استاندارد تولید کالا را رعایت می کنند

ری- آبرومند: رییس سازمان ملی استانداردکشور با بیان اینکه بازرسان در بازدیدهای سرزده خود کمترین میزان تخلف را گزارش کرده‌اند گفت: واحدهای تولیدی معیارهای استاندارد تولید کالا را به خوبی رعایت میکنند. به گزارش خبرنگار ما – نیره پیروزبخت بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه تجدید میثاق کارکنان سازمان ملی استاندارد کشور با آرمان‌های امام […]

ری- آبرومند: رییس سازمان ملی استانداردکشور با بیان اینکه بازرسان در بازدیدهای سرزده خود کمترین میزان تخلف را گزارش کرده‌اند گفت: واحدهای تولیدی معیارهای استاندارد تولید کالا را به خوبی رعایت میکنند.

به گزارش خبرنگار ما – نیره پیروزبخت بعد از ظهر چهارشنبه در حاشیه تجدید میثاق کارکنان سازمان ملی استاندارد کشور با آرمان‌های امام راحل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بازرسان در بازدیدهای سرزده خود کمترین میزان تخلف را گزارش کرده‌اند گفت: واحدهای تولیدی معیارهای استاندارد تولید کالا را به خوبی رعایت میکنند.

 

پیروز بخت با اشاره به اینکه با همکاری معاونت علمی ریاست  جمهوری گواهی انطباق محصولات دانش بنیان را برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان ایجاد کرده ایم اظهار داشت: تولیدات داخلی اگر با مواد اولیه مرغوب و بر مبنای معیارهای دقیق استاندارد کشور تولید شوند، بدون هیچ گونه دغدغه و در کمترین زمان به کشورهای همسایه صادر خواهند شد.

 

وی در ادامه بیان داشت: با توجه به اینکه سایه تحریم ها بر محصولات و کشور وجود دارد اما اجازه نمی دهیم تحریم به سلامتی و کیفیت محصولات داخلی صدمه وارد کند لذا واحدهای تولیدی و خدماتی تحت پوشش این سازمان به صورت دقیق در مراحل تولید و فروش رصد می‌شوند.

 

رییس سازمان ملی استاندارد کشور از ایجاد ستادهای مختلفی از جمله ستاد مقابله با تحریم و ستاد تعامل با بخش خصوصی در سازمان ملی استاندارد در سال جاری خبر داد و عنوان داشت: این ستادها مشکلات بخش خصوصی را شناسایی می کنند.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*