۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 47951
  • ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
واکسن کرونا به ۵۰ نفر از پرسنل بیمارستان ۱۵خرداد ورامین تزریق شد
واکسن کرونا به ۵۰ نفر از پرسنل بیمارستان ۱۵خرداد ورامین تزریق شد

واکسن کرونا به ۵۰ نفر از پرسنل بیمارستان ۱۵خرداد ورامین تزریق شد

ورامین- آبرومند: واکسن کرونا به ۵۰ نفر از پرسنل بیمارستان ۱۵خرداد ورامین تزریق شد.   به گزارش خبرنگار ما – ساعتی قبل عملیات واکسیناسیون اولین گروه از پرسنل بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد انجام و در این مرحله ۵۰ نفر از پرسنل واکسن کرونا را دریافت کردند.   بر اساس این گزارش واکسیناسیون کرونا در ایران […]

ورامین- آبرومند: واکسن کرونا به ۵۰ نفر از پرسنل بیمارستان ۱۵خرداد ورامین تزریق شد.

 

به گزارش خبرنگار ما – ساعتی قبل عملیات واکسیناسیون اولین گروه از پرسنل بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد انجام و در این مرحله ۵۰ نفر از پرسنل واکسن کرونا را دریافت کردند.

 

بر اساس این گزارش واکسیناسیون کرونا در ایران با استفاده از واکسن «اسپوتنیک وی» روسی روز سه شنبه ۲۱ بهمن ماه طی مراسمی با فرمان رئیس جمهور و با حضور نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آغاز شد.

 

لازم به ذکر است که در این مرحله ۲۰ هزار دوز واکسن برای ۱۰ هزار نفر از کادر درمان در سراسر کشور تزریق می‌شود و واکسن تزریق شده دارای دو مرحله می‌باشد که مرحله دوم ۲۱ روز پس از تزریق واکسن اول انجام می‌شود و بعد از پایان تزریق واکسن به این گروه، واکسیناسیون برای بخش‌های دیگر جامعه به شکل مرحله به مرحله و بر اساس اولویت‌بندی اعلام شده توسط وزارت بهداشت صورت می‌گیرد.

 

گفتنی است که طبق اولویت بندی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، اولین گروه دریافت کننده واکسن کادر بهداشتی درمانی هستند، گروه دوم افراد و گروه‌های در معرض خطر، گروه سوم برخی از مشاغل خاص و گروه چهارم عموم مردم می‌باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*