۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 45196
  • ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
  • 23 بازدید
  • ارسال توسط :
واکنش فرماندار به نصب بنر پیش فروش قبر در دو امامزاده شهریار
واکنش فرماندار به نصب بنر پیش فروش قبر در دو امامزاده شهریار

واکنش فرماندار به نصب بنر پیش فروش قبر در دو امامزاده شهریار

شهریار- آبرومند: فرماندار شهریار در خصوص نصب بنر پیش فروش قبر در دو امامزاده این شهرستان گفت: این بنرها به سرعت جمع آوری و به مسئولین امر تذکر داده شد. به گزارش خبرنگار ما – نوراله طاهری در خصوص نصب بنر پیش فروش قبر در دو امامزاده در روستاهای «اسکمان» و «رزکان» شهریار اظهار داشت: […]

شهریار- آبرومند: فرماندار شهریار در خصوص نصب بنر پیش فروش قبر در دو امامزاده این شهرستان گفت: این بنرها به سرعت جمع آوری و به مسئولین امر تذکر داده شد.

به گزارش خبرنگار ما – نوراله طاهری در خصوص نصب بنر پیش فروش قبر در دو امامزاده در روستاهای «اسکمان» و «رزکان» شهریار اظهار داشت: متاسفانه هیات امنا دو امامزاده «عبدالله (ع) اسکمان» و «احمدرضا (ع) رزکان» در این دو روستا بدون زمان شناسی و درک صحیح از جو حاکم بر کشور و جهان اقدام به نصب بنرهای مذکور کرده بودند.

 

وی این اقدام را حاصل کج سلیقگی اعضا هیات امنا این دو امامزاده دانست و گفت: به محض اطلاع از نصب این بنرها دستور جمع آوری صادر و تذکرات لازم داده شد.

 

فرماندار شهریار افزود: باید همه عوامل در نهادها و ادارات شهریار با هوشیاری بیشتر مراقب باشند، تا اقدامی نکنیم، که خوراک رسانه های معاند و بهانه ای برای تخریب و توطئه باشد.

 

بر اساس این گزارش، روز پنجشنبه تصویری از بنرهای نصب شده پیش فروش قبر در دو امامزاده «عبدالله (ع) اسکمان» و «احمدرضا (ع) رزکان» در شبکه های اجتماعی دست به دست و در رسانه های معاند مطرح شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*