۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 58274
  • ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۱
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
وجود ۱۶ هزار شهید ترور در کشور
وجود ۱۶ هزار شهید ترور در کشور

وجود ۱۶ هزار شهید ترور در کشور

خراسان جنوبی – آبرومند: مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به وجود ۱۶ هزار شهید ترور در کشور، گفت: بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی از مصادیق جهاد تبیین است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – رحیم نریمانی، امروز یکشنبه ۱۲ تیر در یادواره شهدای ترور خراسان […]

خراسان جنوبی – آبرومند: مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به وجود ۱۶ هزار شهید ترور در کشور، گفت: بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی از مصادیق جهاد تبیین است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – رحیم نریمانی، امروز یکشنبه ۱۲ تیر در یادواره شهدای ترور خراسان جنوبی اظهار کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب در قالب توسعه فردی و تمدن نوین اسلامی یکی از پایه‌های اصیل آن ترویج روحیه ایثار و شهادت است.

 

به گزارش ایسنا، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به جنایات امریکا، بیان کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بازخوانی حقوق بشر آمریکایی از مصادیق جهاد تبیین است.

 

وی، تمامی سازمان‌های حقوق بشری آمریکا را خودساخته دانست و افزود: در دوران ریاست جمهوری ترامپ خیلی از این سازمان‌ها به مشکل مالی مواجه شدند و یکی از اعمال‌های استعمار نوین را حقوق بشر دروغینشان قرار دادند.

 

نریمانی با اشاره به اینکه هفته حقوق بشر آمریکایی یادآور قربانی شدن جمعی از مردم ایران در بمباران شیمیایی توسط رژیم صدام است، گفت: یکی دیگر از مصادیق بررسی تطبیقی هفته حقوق بشر آمریکایی بمباران هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران است که به فرمانده ناو جنگی آمریکایی مدال افتخار می‌دهند.

 

وی ادامه داد: با وجود ۴۳ هزار آزاده و ۵۶۰ هزار جانباز یک قدرت و سرمایه اجتماعی بی‌بدیل فرهنگی داریم که امیدواریم در دولت مردمی زمینه استفاده از ظرفیت ایثارگران در حوزه آبادانی کشور فراهم شود.

 

مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان کرد: ۱۶ هزار شهید ترور در کشور داریم که ایادی این جنایات پس از ترور با صراحت اعلام می‌کنند که کار آنها بوده که از مصادیق نقض حقوق بشر است اما جبهه استکبار با تبلیغات گسترده رسانه ای همواره جای مظلوم و ظالم را عوض می‌کنند.

 

وی از گردآوری ۲۷۰ هزار پرونده فرهنگی برای شهدا خبر داد و افزود: افزود: وصیت نامه ها و اسناد به جا مانده از شهدا ، گنجینه ماندگار ایثار و شهادت هستند که باید  این فرهنگ نسل به نسل ترویج شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*