۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 36138
  • ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷
  • 80 بازدید
  • ارسال توسط :
وحدت سرمایه‌ای برای پیشرفت کشور است
وحدت سرمایه‌ای برای پیشرفت کشور است

وحدت سرمایه‌ای برای پیشرفت کشور است

وحدت بین مردم و جوامع اسلامی سرمایه و عاملی برای پیروزی و موفقیت و پیشرفت کشور است.

اصفهان- آبرومند: امام جمعه تیران و کرون گفت: وحدت بین مردم و جوامع اسلامی سرمایه و عاملی برای پیروزی و موفقیت و پیشرفت کشور است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام و المسلمین حسین رشیدیان در خطبه‌های نماز جمعه تیران افزود: اتحاد مسلمانان برای پیروزی در برابر دشمنان لازم است و اختلاف باعث موفقیت دشمن خواهد بود.

 

وی بیان‌کرد: از تفرقه و اختلاف سود و منفعتی به جوامع و ملت ها نمی‌رسد و مردم و مسوولان کشور بر روی اهداف یکسان خود متحد باشند و از تفرقه که ابزار دشمن است دوری کنند.

 

وی اضافه‌کرد: بر اساس توصیه قرآن و معصومین و رهبران کشور وحدت و انسجام و حرکت‌های جمعی در عرصه‌های مختلف نیاز است که ولایت فقیه محور وحدت در کشور است و نباید دشمنی انجام شود.

 

امام جمعه تیران و کرون تاکید کرد: نباید در بین عقایدمان اختلاف ایجاد شود و اختلاف سلیقه تبدیل به مشکل و معضل نشود.

 

وی با اشاره به گام‌ چهارم خروج از برجام اظهارداشت: این حرکت ایران، دشمن ستیزی و استقلال را به رخ جهانیان می‌کشاند که امتیازی به دشمنان نظام‌ نمی‌دهیم.

 

وی یادآور شد: جوامع مختلف دنیا نسبت به بدعهدی دولت آمریکا و هم‌پیمانان آن آشنا شدند و بدعهدی این دولت ظالم برای خیلی از افراد ثابت شد و نباید به آن‌ها اعتماد کرد.

 

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بر بهره‌گیری از ظرفیت داخلی تاکید داشتند، افزود: ظرفیت‌های داخلی فرصت خوبی برای پیشرفت کشور فراهم می‌کند.

 

وی به بیداری ملت‌های جهان اشاره کرد و گفت: آمریکا دیگر قادر به ادعای کدخدایی دنیا نیست و کشورهای اروپایی به آن‌ها بی‌اعتماد شده و منافع خود را در نظر گرفته‌اند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*