۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » بوشهر » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 55753
  • ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲
  • 2 بازدید
  • ارسال توسط :
وحدت مهمترین اصل برای توسعه و پیشرفت دشتستان است
وحدت مهمترین اصل برای توسعه و پیشرفت دشتستان است

وحدت مهمترین اصل برای توسعه و پیشرفت دشتستان است

بوشهر- آبرومند: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت و انسجام بین گروه‌های مختلف مهمترین اصل برای توسعه و پیشرفت این شهرستان است که باید مورد توجه همه مسئولان و دلسوزان قرار گیرد. به گزارش  خبرنگار ما به نقل از ایرنا – روابط عمومی دفتر نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی روز شنبه […]

بوشهر- آبرومند: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت و انسجام بین گروه‌های مختلف مهمترین اصل برای توسعه و پیشرفت این شهرستان است که باید مورد توجه همه مسئولان و دلسوزان قرار گیرد.

به گزارش  خبرنگار ما به نقل از ایرنا – روابط عمومی دفتر نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی روز شنبه به نقل از ابراهیم رضایی در نشست وحدت دشتستان که با حضور امام جمعه و جمعی از نیروهای انقلابی برگزار شد، افزود: در این شرایط باید به جای تقابل به دنبال تقویت وحدت در مسیر هدف‌های انقلاب، آرمان‌های شهدا و در راستای خدمت به مردم باشیم.

 

وی با بیان اینکه امام جمعه به عنوان محور وحدت به شمار می رود اضافه کرد: نیروهای انقلابی در همه صحنه‌ها باید حضور داشته‌ باشند و با تقویت وحدت، برای توسعه و پیشرفت شهرستان تلاش کنند.

 

رضایی تاکید کرد: وحدت در شهرستان دشتستان باید توسعه یابد و دست‌هایی که دنبال تفرقه هستند، قطع شوند.

 

وی با بیان اینکه یکی از درس‌های فتنه این بود که در اشخاص متوقف نشویم افزود: هرجایی که بنده نیز اشتباهی داشته باشم، اولین گروهی که باید در مقابل من بایستد همین نیروهای انقلابی باشند.

 

رضایی ادامه داد: : به فضل خدا تا آخر در کنار نیروهای انقلابی شهرستان و استان بوشهر هستیم و در دفاع از نیروهای آنها کوتاه نخواهیم آمد.

 

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: امروز مردم ما مشکلات فروانی از جمله بیکاری، بی آبی و مسائل معیشتی دارند ولی اولویت برخی افراد همچنان انتصاب‌ها است.

 

وی با بیان اینکه نگران وضعیت شهرستان دشتستان در تابستان آینده هستیم، تصریح کرد: مسئولان باید از همین امروز برای برطرف کردن چالش آب در شهرستان تلاش کنند و ما هم در کنار آنها خواهیم بود.

 

رضایی با بیان اینکه دنبال تحقق گام دوم انقلاب و استفاده از ظرفیت جوانان هستیم گفت: از همه وزیران خواسته ایم که عملکرد و برنامه های خود در زمینه گام دوم انقلاب را اعلام کنند و این موضوع با جدیت دنبال می‌شود.

 

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این شهرستان سرشار از نیروهای توانمند است و باید از این ظرفیت ها استفاده شود گفت: ظرفیت عظیم انسانی دشتستان نادیده گرفته شده است.

 

امام جمعه برازجان گفت: عملکرد نماینده دشتستان مایه افتخار این شهرستان است و محکم و استوار در راستای منویات رهبر معظم انقلاب گام برداشته و هیچ موضع شخصی و جناحی ندارد.

 

حجت الاسلام حسن مصلح افزود: روی فرد و نیروی خاصی تاکید نداریم ولی کسی که منفعت شهرستان را فراهم کند مورد حمایت قرار می‌گیرد.

 

وی با تاکید بر اینکه صدای وحدت آفرین نیروهای انقلابی شهرستان دشتستان باید به بیرون برسد افزود: وحدت در شهرستان دشستان باید حفظ شود و نباید آسیب ببیند.

 

در این نشست تعدادی از نیروهای انقلابی در سخنانی بر اهمیت و ضرورت تقویت وحدت و اتحاد در شهرستان دشتستان تاکید کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*