۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 64226
  • ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
ورزش بدون روحیه پهلوانی بی ارزش است
ورزش بدون روحیه پهلوانی بی ارزش است

ورزش بدون روحیه پهلوانی بی ارزش است

آذربایجان شرقی – آبرومند: فرمانده سپاه عاشورا، با تاکید بر نقش مهم ورزش در حفظ ارزش های والای انسانی در توسعه معنوی کشور، گفت: ورزش بدون روحیه پهلوانی بی ارزش است. به گزارش خبرنگار آبرومند – سردار اصغر عباسقلی زاده، جمعه ۱۴ بهمن ماه، در آیین آغاز به کار مسابقات کاراته بسیج شمالغرب و افتتاح […]

آذربایجان شرقی – آبرومند: فرمانده سپاه عاشورا، با تاکید بر نقش مهم ورزش در حفظ ارزش های والای انسانی در توسعه معنوی کشور، گفت: ورزش بدون روحیه پهلوانی بی ارزش است.

به گزارش خبرنگار آبرومند – سردار اصغر عباسقلی زاده، جمعه ۱۴ بهمن ماه، در آیین آغاز به کار مسابقات کاراته بسیج شمالغرب و افتتاح کمیته ورزش و جوانان کنگره ۱۰هزار شهید استان، الگوی ورزشکاران ایرانی را شحصیت بی‌همتای عالم بشریت حضرت علی(ع) بیان و اضافه کرد: تاسی به راه و روش این امام همام می تواند رمز و راز موفقیت های ورزشی در عرصه های مختلف جهانی و بین المللی باشد و همواره ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران پیرو راستین چنین روشی بوده اند و هستند.

وی با بیان اینکه ورزش بدون روحیه پهلوانی مانند جسمی بدون روح است، یادآور شد: جامعه ای می تواند در همه امور موفق باشد که ورزش یکی از امور مهم و اساسی در آن باشد.

وی اظهار کرد: باید توجه داشت که برای دفاع از نظام و آب و خاک کشور اسلامی نیروهایی توانمند و دارای بدنی آماده نیاز است تا در مواقع ضرور بتوانند نقش آفرین باشند.

فرمانده سپاه عاشورا، با تبریک روز میلاد حضرت علی(ع)، ایشان را الگوی پهلوانی تمام عیار برای بشریت خواند و افزود: امام علی(ع) الگوی تمام عیار برای همگان است و ورزشکاران باید مرام پهلوانی رو همیشه مد نظر خود قرار دهند تا مسیر زندگی فردی و اجتماعی خود را سعادتمند کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*