۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 38692
  • ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹
  • 42 بازدید
  • ارسال توسط :
ورود مردم به دادگستری کهگیلویه و بویراحمد تا اطلاع بعدی ممنوع شد
ورود مردم به دادگستری کهگیلویه و بویراحمد تا اطلاع بعدی ممنوع شد

ورود مردم به دادگستری کهگیلویه و بویراحمد تا اطلاع بعدی ممنوع شد

یاسوج- آبرومند: رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، ورود ارباب رجوع در تمام حوزه های قضایی استان، تا اطلاع ثانوی ممنوع است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حسن نگین تاجی اظهار داشت: این برنامه از روز شنبه بیست و چهارم اسفند ماه تا […]

یاسوج- آبرومند: رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، ورود ارباب رجوع در تمام حوزه های قضایی استان، تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حسن نگین تاجی اظهار داشت: این برنامه از روز شنبه بیست و چهارم اسفند ماه تا اطلاع ثانوی اجرایی می شود و طبق آن ورود هر گونه ارباب رجوع به ساختمان‌های حوزه های قضایی، استان ممنوع خواهد بود.

 

وی افزود: منع ورود مردم به دادگستری، با توجه به انتشار ویروس کرونا در کشور و ضرورت پیشگیری از همه گیر شدن آن بوده است.

 

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: حضور و تجمع مردم در محاکم خطر انتقال و فراگیر شدن ویروس کرونا را تا حد زیادی افزایش می دهد بنابراین از ارائه خدمات حضوری به مردم تا اطلاع ثانوی خودداری می شود.

 

نگین تاجی بیان کرد: مطابق برنامه ریزی صورت گرفته، قضات کشیک، در دادسراها حضور خواهند داشت و به امور ضروری رسیدگی می کنند.

 

وی عنوان کرد: برای جلوگیری از تضییع حقوق اصحاب پرونده ها، تمامی اوقات رسیدگی تا پایان سال جاری تجدید و اوقات جدید از اردیبهشت ماه سال بعد تعیین و از طریق سامانه ابلاغ الکترونیک به اطلاع مردم رسانده شود.

 

بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در این استان به ۲۶ مورد رسیده که ظرف سه روز گذشته تاکنون ۱۵ نفر اضافه شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*