۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 37998
  • ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
ورود کلیه نامزدها انتخاباتی به عرصه تبلیغات ورامین
ورود کلیه نامزدها انتخاباتی به عرصه تبلیغات ورامین

ورود کلیه نامزدها انتخاباتی به عرصه تبلیغات ورامین

ورامین – آبرومند: با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و در شرایطی که پیش از این فقط ۸ نفر از نامزدهای حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک پا به عرصه تبلیغات گذاشته بودند، از شب گذشته کلیه نامزدهای انتخاباتی با نصب بنر و پوسترهای تبلیغاتی، ورود خود را به این عرصه […]

ورامین – آبرومند: با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و در شرایطی که پیش از این فقط ۸ نفر از نامزدهای حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک پا به عرصه تبلیغات گذاشته بودند، از شب گذشته کلیه نامزدهای انتخاباتی با نصب بنر و پوسترهای تبلیغاتی، ورود خود را به این عرصه اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار ما – در حوزه انتخابیه ورامین، پیشواو قرچک با بیش از ۷۰۰ هزار نفر جمعیت، ۲۷ نفر برای کسب یک کرسی مجلس شورای اسلامی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند، رقابتی که در آن تمامی نامزدها یا گرایش سیاسی اصولگرایی دارند و یا خود را به عنوان نامزد انقلابی و مستقل اعلام کرده اند.

 

با رد صلاحیت سید حسین نقوی حسینی نماینده فعلی شهرستان ورامین که در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی،  از مجموع ۱۹۴ هزار و ۸۶۶ آرای صحیح با کسب ۹۵ هزار و ۱۴۴کسب کرده بود، مجال برای دیگر افراد مطرح فراهم شد تا با تبلیغات گسترده، برگزای جلسات خانگی و حضور در مساجد و محافل عمومی، تلاش کنند تا به یک کرسی مجلس شورای اسلامی دست پیدا کنند.

 

در دو روز اول تبلیغات رسمی، چهار نفر از نامزدهای حوزه انتخابیه ورامین، پیشواو قرچک با نصب گسترده پوستر در مناطق مختلف تلاش کردند تا از قافله دیگر رقبا عقب نمانند ولی با عدم حضور مابقی نامزدهای انتخاباتی، تب تبلیغات نیز فروکش کرد و بیشتر تبلیغات به سمت فضای مجازی و کانال های تلگرامی سوق پیدا کرد.

 

از شب گذشته، تمامی نامزدهای انتخاباتی پوسترهای تبلیغاتی خود را در سطح مناطق شهری و روستایی سه شهرستان ورامین، پیشوا و قرچک پخش کرده و حضور خود را رسمی کردند.

 

اصلاح طلبان دشت ورامین که در این دوره از انتخابات، نامزدی را ندارند، با صدور اطلاعیه‌ای ضمن دعوت از کلیه مردم برای شرکت در انتخابات، اظهار داشتند که از هیچ یک از نامزدهای حاضر در رقابت، حمایت نخواهند کرد.

 

حمایت خانه کارگر از یک نامزد اصولگرا از دیگر اتفاقات این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

 

این روزهای در اردوگاه اصولگرایان دشت ورامین، نظر واحدی در حمایت از یک فرد به چشم نمی‌خورد و هر یک از افراد صاحب‌نظر و با نفوذ این تفکر، از یک نامزد حمایت کرده‌اند.

 

یک نامزد از ادامه حضور در این انتخابات انصراف داد

فرماندار شهرستان ورامین از انصراف یکی از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه ورامین، پیشوا و قرچک خبر داد.

 

حسین کاغذلو به خبرنگار ایرنا گفت: با انصراف این فرد، تعداد نامزدهای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک به ۲۶ نفر شامل ۲۴ مرد و ۲ زن رسیده است.

وی تصریح کرد: با وجود آن که در روز نخست تبلیغات، تعداد زیادی از پوسترهای تبلیغاتی در مناطق ممنوعه نصب شد ولی با تلاش کمیته امحاء و همراهی نامزدها و داوطلبان آن‌ها موارد تبلیغاتی تخلف به حداقل رسیده است.

 

وی از جمع آوری بیش از ۱۰ هزار مورد پوستر و بنر غیر مجاز از سطح شهرستان ورامین خبر داد.

 

کاغذلو تصریح کرد: اعضای هیأت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سه شهرستان ورامین، پیشوا و قرچک به منظور جمع آوری آرای مردم، ۴۲۱ شعبه  اخذ رأی را در نظر گرفته‌اند که از این تعداد، ۱۴۴ شعبه در شهر ورامین، ۵۸ شعبه شهر پیشوا، ۱۳۹ شعبه شهرستان قرچک، ۳۱ شعبه جوادآباد ورامین و ۲۳ شعبه در جلیل‌آباد پیشوا مستقر خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: از مجموع این شعب، ۷ شعبه سیار و مابقی ثابت می‌باشند، ضمن این که ۸ شعبه در شهرستان ورامین به منظور رفاه حال بانوان، به صورت اختصاصی به این افراد اختصاص یافته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*