۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 4732
  • ۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰
  • 411 بازدید
  • ارسال توسط :

وزیر امور خارجه ایران در مذاکرات مقدماتی با کاترین اشتون: نتیجه مذاکرات به اراده سیاسی طرف مقابل بستگی دارد

ابتکارآنلاین: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران مذاکرات مقدماتی خود با کاترین اشتون هماهنگ کننده کشورهای ۱+۵ را خوب ارزیابی کرد و گفت: بقیه موارد بسته به اراده سیاسی طرف مقابل است. وی پس از ناهار کاری با کاترین اشتون که کمتر از دو ساعت طول کشید، درجمع خبرنگاران گفت: صحبت های خوبی داشتیم […]

ابتکارآنلاین: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران مذاکرات مقدماتی خود با کاترین اشتون هماهنگ کننده کشورهای ۱+۵ را خوب ارزیابی کرد و گفت: بقیه موارد بسته به اراده سیاسی طرف مقابل است.

وی پس از ناهار کاری با کاترین اشتون که کمتر از دو ساعت طول کشید، درجمع خبرنگاران گفت: صحبت های خوبی داشتیم و تصمیم گرفتیم در روزهای آینده چگونه کار را پیش ببریم.

به گزارش ایلنا وزیر امور خارجه ایران اظهار داشت: بقیه موارد، بستگی به اراده سیاسی برای رسیدن به نتیجه دارد.

معاونان ظریف و اشتون نیز در آخرین ناهار کاری حضور داشتند. اشتون دقایقی پیش از ناهار کاری، وارد وین شد.

سید عباس عراقچی معاون وزیر خارجه نیز با اشاره به مذاکرات دو جانبه ظریف با اشتون در جمع خبرنگاران گفت: ایران پیشنهادها و ایده های زیادی را همواره برای رسیدن به نتیجه ارایه کرده است و اگر بخواهد رفع نگرانی شود این ایده ها کفایت می کند.

قرار است از عصر امروز به وقت محلی، دیدارهای دو و چند جانبه میان طرفین در هتل کوبورگ انجام شود. از صبح سه شنبه مذاکرات کارشناسی میان طرفین انجام شده است.

ظریف این دور از مذاکرات را “مرحله آخر” توصیف کرده و وندی شرمن رییس هیات مذاکره کننده آمریکا هم گفته که هم اکنون زمان آن فرارسیده که کار را تمام کنیم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*