۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی » مازندران
  • شناسه : 32972
  • ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۴
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
وزیر راه و شهرسازی به مازندران سفر می‌کند
وزیر راه و شهرسازی به مازندران سفر می‌کند

وزیر راه و شهرسازی به مازندران سفر می‌کند

ساری- آبرومند: محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی دولت دوازدهم برای دومین بار در یک ماه اخیر برای افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی حوزه راهسازی شنبه هفته آینده به مازندران سفر می‌کند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی حدود […]

ساری- آبرومند: محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی دولت دوازدهم برای دومین بار در یک ماه اخیر برای افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی حوزه راهسازی شنبه هفته آینده به مازندران سفر می‌کند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی حدود ۲ هزار و۵۰۰میلیارد ریال پروژه راهسازی افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شود.

سید محمد نظری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا پروژه های افتتاحی را شامل ۵۹ کیلومتر راه روستایی با اعتبار حدود ۴۲۰ میلیاردریال،راه اصلی نکاء- نیروگاه شهید سلیمی به میزان ۲۰ میلیارد ریال و افتتاح باند شرقی کمربندی محمودآباد با اعتباری حدود ۲۶۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

وی افتتاح ۷ کیلومتر از محور چهار خطه گلوگاه- دامغان در حوزه استحفاظی راه و شهرسازی مازندران با اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی را از دیگر پروژه های افتتاحی در این سفر بیان کرد.

وی اضافه کرد: همچنین همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به مازندران عملیات اجرایی پل اصلی شهر پل سفید در محور چهار خطه قائمشهر- تهران که نقش مهمی برای کاهش گره کور ترافیکی محور دارد با اعتبار یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال کلنگ زنی می شود.

به گفته وی قرارداد اجرایی این پروژه با پیمانکار بخش خصوصی منعقد شد که با حضور وزیر عملیات اجرایی آن شروع می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران شروع عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح بهشهر- بندرامیرآباد با اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال را از دیگر پروژه های مهم راهسازی دانست که با حضور وزیر راه و شهرسازی کلنگ زنی می شود.

هفته گذشته عملیات اجرایی چهار خطه این محور به طول ۱۲ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال با حضور استاندار مازندران و معاون بنادر و دریانوردی ایران افتتاح شد.

نظری بازدید وزیر از تقاطع ولی عصر و کمربندی فریدونکنار که با اعتبار حدود ۱۸۰ میلیارد ریال در دست ساخت است را از دیگر برنامه های وزیر راه و شهرسازی در سفر یک روزه این خطه شمال کشور بیان کرد.

مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه هزار و ۶۰۰ کیلومتر آن را راه اصلی تشکیل می دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*