۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اسلایدر » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 3348
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۲
  • 259 بازدید
  • ارسال توسط :

وزیر صنعت، معدن و تجارت فردا به ورامین سفر می کند

ورامین – خبرگزاری مهر: نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا از سفر وزیر صنعت به دیار ۱۵ خرداد به منظور بررسی مشکلات و موانع صنعتگران در این منطقه خبر داد. سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فعالیت صنایع مختلف در سطح شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا اظهار داشت: […]

ورامین – خبرگزاری مهر: نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا از سفر وزیر صنعت به دیار ۱۵ خرداد به منظور بررسی مشکلات و موانع صنعتگران در این منطقه خبر داد.

سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فعالیت صنایع مختلف در سطح شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا اظهار داشت: در این شهرستانها شهرک های مختلفی نظیر شهرک صنعتی پیشوا، چرمشهر، سالاریه و شهید ملاآقایی جوادآباد، شهرک صنعتی قرچک و لکه صنعتی خیرآباد مشغول به فعالیت هستند که استقرار این حجم از صنایع نشان دهنده پتانسیل بالای اقتصادی و صنعتی مناطق مذکور است.

این مسئول افزود: برخی واحدهای صنعتی در سه شهرستان فعالیت های قابل قبولی دارند و برخی تولیدات این منطقه به خارج از کشور صادر شده و از کیفیت بالایی برخوردار است لذا با توجه به ظرفیتهای بالقوه این مناطق، رسیدگی به معضلات صنعتی و رفع مشکلات صنعتگران در دستور کار مسئولان قرار گرفته و به همین منظور نیز وزیر صنعت، معدن و تجارت فردا به دیار ۱۵ خرداد سفر خواهد کرد.

وی بیان کرد: در جریان این سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت ابتدا با حضور در پیشوا و بازدید از شهرک صنعتی، نشستی با صاحبان صنایع، فعالان اقتصادی و سرمایه گذارای این منطقه  خواهد داشت، پس از آن دیدار با صنعتگران ورامین به منظور بررسی مشکلات و موانع موجود بر سر راه صنایع این منطقه برگزار می شود.

نقوی حسینی متذکر شد: فعالان لکه صنعتی خیرآباد نیز خواستار تبدیل این منطقه به شهرک صنعتی خصوصی هستند که این موضوع در نشست فعالان اقتصادی با وزیر صنعت مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

نماینده شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس تأکید کرد: مسئولان شهرستانهای حوزه انتخابیه خواستار آن هستند که شهرک های صنعتی موجود از شعاع ۱۲۰ کیلومتری استان تهران مستثنی شده تا مشکلات صاحبان صنایع این منطقه تا حدودی برطرف شود.

این مسئول گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از دیدار با صاحبان صنایع ورامین به قرچک سفر کرده و ضمن افتتاح شهرک صنعتی این شهرستان، با فعالان اقتصادی گفتگو خواهد کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*