۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 8531
  • ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۵
  • 144 بازدید
  • ارسال توسط :

وظیفه ما در انتخابات ایجاد زمینه رقابت سالم و مشارکت فعال مردمی است

دماوند – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان دماوند گفت: وظیفه ما در انتخابات سال جاری ایجاز بستر رقابت سالم و مشارکت فعال مردمی است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند – ناصر محمودی فرد در دهه تکریم مساجد و در جمع نمازگزاران مسجد جیلارد دماوند اظهار داشت: یکی از اقدامات […]

دماوند – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان دماوند گفت: وظیفه ما در انتخابات سال جاری ایجاز بستر رقابت سالم و مشارکت فعال مردمی است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند – ناصر محمودی فرد در دهه تکریم مساجد و در جمع نمازگزاران مسجد جیلارد دماوند اظهار داشت: یکی از اقدامات بسیار خوب که با حضور امام (ره) در نظام مقدس جمهوری اسلامی نهادینه‌شده موضوع ارتباط صمیمی مردم با مسئولان است که ایشان همیشه بر این ارتباط تأکید داشتند.

وی افزود: توفیق نظام درگرو حفظ این ارتباط است و این موضوع هم در قانون اساسی و هم توصیه‌های امام و مقام معظم رهبری وجود دارد که مسئولان خود را خادمان مردم می‌دانند و همیشه خدمتگذار مردم هستند.

فرماندار شهرستان دماوند حضور مردم در عرصه‌های مختلف را بسیار مهم ارزیابی کرد و بیان داشت: حضور مردم در عرصه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی می‌تواند انقلاب را در برابر دیکتاتوری بیمه کند و مسئولین به‌دوراز شعار باید به این حضور و مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خودباور داشته باشند.

محمودی فرد خاطرنشان ساخت: در سال جاری دو انتخابات مهم را در پیش روداریم که می‌تواند در سرنوشت کشور بسیار مهم باشد و با حضور فعال مردم در این عرصه شعار مقام معظم رهبری یعنی همدلی و هم‌زبانی به بار خواهد نشست.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در اسفندماه سال جاری تصریح کرد: ما به‌عنوان مجریان انتخابات سعی می‌کنیم بستری برای حضور مردم با مشارکت حداکثری را فراهم‌سازیم و امکانی را به وجود آوریم که اعتماد مردم به نحوه برگزاری انتخابات حفظ شود.

فرماندار شهرستان دماوند به مشکلات دولت درزمینهٔ اقتصادی اشاره کرد و افزود: دولت با مشکلات زیادی در بخش درآمدی با کاهش قیمت نفت و تحریم‌ها روبه‌رو است اما همواره تلاش کرده تا با مهر تورم و ایجاد زمینه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی بتواند باعث رونق اقتصادی و کاهش مشکلات اقتصادی مردم شود.

وی اظهار داشت: آنچه امروز می‌تواند به دولت درزمینهٔ اقتصادی کمک کند موفقیت در مذاکرات هسته‌ای و لغو تحریم‌های ظالمانه است که برای رسیدن به این هدف دولت نیازمند حمایت مردم است تا با حفظ عزت و اقتدار بتواند به این مهم دست یابد.

محمودی فرد در فراز دوم سخنان خود به مشکلات شهرستان درزمینهٔ زیرساخت‌ها اشاره کرد و ادامه داد: شهرستان دماوند در بخش زیرساخت‌ها با مشکلات جدی روبه‌رو است، برای مثال در مورد چاه‌های آب شرب منطقه و یا قطعی سیستم‌های دیجیتال تلویزیون مشکلات زیرساختی در حوزه‌های مختلف آب و برق مواجه است که تا قبل از دولت تدبیر و امید برای رفع آن فکری نشده بود.

فرماندار شهرستان دماوند ابراز امیدواری کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته و اعتباراتی که برای رفع مشکلات زیرساختی در نظر گرفته‌شده است به‌زودی این معضلات رفع خواهد شد.

وی رویکرد مدیران شهری در شهرستان را رویکری جامع دانست و خاطرنشان ساخت: مدیران شهری سعی دارند با این نگاه امکانات موجود را به‌صورت عادلانه در سطح شهر توزیع نمایند تا همه مردم بتوانند از این امکانات بهره‌مند شوند.

محمودی فرد به پروژه مهم راه ارتباطی سرهار اشاره کرد و افزود: این پروژه از پروژه‌های جدید شهرستان است و در قالب مشارکت شهرداری دماوند، استانداری تهران و راه و شهرسازی استان بااعتباری بالغ‌بر۵۰۰میلیارد ریال به‌زودی آغاز خواهد شد که می‌تواند به توسعه شهر و شهرستان دماوند کمک بزرگی نماید.

فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به موضوع ساخت‌وسازهای غیرمجاز در شهرستان دماوند گفت: در این موضوع نیز تلاش شده تا با متخلفان به‌صورت جدی و طبق مقررات و ضوابط قانونی برخورد شود اما در کنار این برخورد از ساخت‌وسازهای قانونی حمایت صورت خواهد گرفت.

محمودی فرد در پایان از اختصاص اعتباری به‌منظور اجرای برنامه‌های فرهنگی و عمرانی به مسجد جیلارد خبر داد که به‌زودی در اختیار امام جماعت این مسجد قرار خواهد گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*