۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 5952
  • ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۲
  • 175 بازدید
  • ارسال توسط :

پازوکی جامعه ورزش پاکدشت در پاسداری از ارزشهای انقلاب همیشه در صحنه حاضر است

پاکدشت – ابتکار ورامین: با پایان یافتن جشنواره فرهنگی و ورزشی فجر ۹۳ شهرستان پاکدشت، رئیس اداره ورزش و جوانان از متولیان و دست اندرکاران این جشنواره، قدردانی کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران – کامران پازوکی از مسئولین ارشد به ویژه فرماندار و نماینده گرامی […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: با پایان یافتن جشنواره فرهنگی و ورزشی فجر ۹۳ شهرستان پاکدشت، رئیس اداره ورزش و جوانان از متولیان و دست اندرکاران این جشنواره، قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران – کامران پازوکی از مسئولین ارشد به ویژه فرماندار و نماینده گرامی شهرستان که با حضور خود در اکثر مسابقات توجه خود را به ورزش نشان دادند، گفت و به نقش موثر هیاتهای ورزشی و نائب رئیسان در پیشبرد جشنوراه فجر اشاره کرد و افزود: مسلما همکاری و وحدت رویه میان این عزیزان موجب شد تا شهرستان پاکدشت چه در افتتاحیه و چه در طی برگزاری جشنواره با نظم و انسجام بیشتری نسبت به سال قبل برگزار شود که از همین جا صمیمانه از آنان سپاسگزارم.

وی افزود:حضور ورزشکاران پاکدشت در مناسبت های فرهنگی دهه خجسته فجر نیز نشان داد جامعه ورزش پاکدشت در پاسداری از ارزشهای انقلاب آماده و همیشه در صحنه حاضر است و همگان دیدند که ورزشکاران،قهرمانان و هیاتهای ورزشی شهرستان چه در حضور درحرم امام راحل و تجدید بیعت با آرمان های امام و چه در راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن حضور موثر و پرشوری داشتند که این حضور قابل ستایش بود.

پازوکی گفت: با پایان جشنواره،نقد و بررسی فعالیت های انجام شده به منظور رفع کاستی ها را در دستور کار داریم و آماده شنیدن نظرات منتقدان برای حضور پربارتر در سالیان آینده خواهیم بود.

بنا به همین گزارش با پایان یافتن جشنواره فرهنگی و ورزشی فجر ۹۳ در بخش شریف آباد، غلام رضا هداوند در این باره گفت: خوشبختانه در دهه فجر برنامه های فرهنگی و ورزشی در قالب جشنواره فجر به انجام رسید که با همکاری مسئولان بخش و مربیان و ورزشکاران میسر شد، لذا ضمن تقدیر از این عزیزان امیدواریم تجربه برگزاری این جشنواره دستاورد ما برای اجرای برنامه های دیگر در این بخش باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانانبخش شریف آباد با اهدای لوح سپاس و جوایزی از دیلمی مربی سالن ورزشی امام خمینی (ره)، زیبابی مربی سالن ورزشی امام خمینی (ره) و عبدل آباد، آخوندی مربی ورزشی سالن کلین، کریم آباد و قرمز تپه قدردانی کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*