۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 39660
  • ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۶
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
پاکدشتی ها برای اهدای زندگی آستین بالا زدند
پاکدشتی ها برای اهدای زندگی آستین بالا زدند

پاکدشتی ها برای اهدای زندگی آستین بالا زدند

پاکدشت – آبرومند: مردم شهرستان پاکدشت با حضور در پایگاه سیار انتقال خون و اهدای خون خود به بیماران نیازمند، جلوه ای دیگر از نوعدوستی را به نمایش گذاشتند. به گزارش خبرنگار ما – پایگاه سیار انتقال خون استان تهران با استقرار در مصلی امام خمینی(ره) این شهرستان در دو روز گذشته پس از افطار […]

پاکدشت – آبرومند: مردم شهرستان پاکدشت با حضور در پایگاه سیار انتقال خون و اهدای خون خود به بیماران نیازمند، جلوه ای دیگر از نوعدوستی را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرنگار ما – پایگاه سیار انتقال خون استان تهران با استقرار در مصلی امام خمینی(ره) این شهرستان در دو روز گذشته پس از افطار میزبان مومنان روزه داری بود که برای اهدای خون به هموطنان نیازمند، مراجعه کردند.

مسئول پایگاه سیار انتقال خون استان تهران در گفت: با توجه به ایام ماه مبارک رمضان و شیوع کرونا در کشور اهدای خون کاهش پیدا کرده در حالی که نیاز به این مایع زندگی بخش در مراکز درمانی برای زندگی بخشیدن به بسیاری از بیماران ضروری است.

علی یوسفی افزود: با سه فراورده پلاکت، پلاسما و گلبول قرمز که از هر واحد خون اهدا شده به دست می آید حداقل جان سه بیمار نیازمند نجات پیدا می کند.

وی گفت: پایگاه سیار انتقال خون استان تهران تلاش می کند تا با حضور در شهرستان هایی که پایگاه ثابت انتقال خون وجود ندارد بخش قابل توجهی از خون مورد نیاز در بیمارستان ها را تامین کند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت نیز به خبرنگار ما گفت: با توجه به استقبال خوب مردم پاکدشت از پایگاه سیار انتقال خون، آمادگی داریم تا در ماه ۳ مرتبه میزبان این پایگاه در شهرستان باشیم.

علیرضا کاظم زاده افزود: استقرار مرکز ثابت انتقال خون در این شهرستان مطالبه به حق مردم است که امیدواریم با پیگیری مسئولین شهرستان و همکاری سازمان انتقال خون استان تهران این مهم تحقق یابد.

در هفت شهرستان شرق استان تهران(ورامین،پیشوا، پاکدشت، قرچک، پردیس، دماوند و فیروزکوه) تنها یک پایگاه ثابت انتقال خون در شهرستان ورامین مستقر است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*