۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 65484
  • ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۴
  • 7 بازدید
  • ارسال توسط :
پذیرش اسکان نوروزی فرهنگیان در مدارس دماوند
پذیرش اسکان نوروزی فرهنگیان در مدارس دماوند

پذیرش اسکان نوروزی فرهنگیان در مدارس دماوند

دماوند – آبرومند: سرپرست آموزش و پرورش دماوند گفت: در راستای پذیرایی از مسافران نوروزی ۶ مدرسه و ۳۰ کلاس در شهرهای دماوند، کیلان و آبسرد پیش‌بینی شده است. به گزارش خبرنگار آبرومند – محمد فروتن افزود : اسکان نوروزی فرهنگیان در مدارس شهید مدنی منطقه گیلاوند، احمد ابراهیمی شهر دماوند، بنت‌الهدی منطقه گیلاوند، شهید […]

دماوند – آبرومند: سرپرست آموزش و پرورش دماوند گفت: در راستای پذیرایی از مسافران نوروزی ۶ مدرسه و ۳۰ کلاس در شهرهای دماوند، کیلان و آبسرد پیش‌بینی شده است.
به گزارش خبرنگار آبرومند – محمد فروتن افزود : اسکان نوروزی فرهنگیان در مدارس شهید مدنی منطقه گیلاوند، احمد ابراهیمی شهر دماوند، بنت‌الهدی منطقه گیلاوند، شهید هاشمی‌نژاد شهر آبسرد، ۱۲ فروردین شهر کیلان و هنرستان کشاورزی شهید رجایی در آینه‌ورزان پیش‌بینی شده است.
سرپرست آموزش و پرورش دماوند تصریح کرد: کلاس‌های این مدارس در قالب‌های «ویژه»، «الف» و «ب» و با توجه به درجه‌ای که دارند، مجهز به تخت، یخچال، تلویزیون و..‌ هستند.
فروتن بیان داشت: با تدابیر پیش‌بینی شده در بخشی از مراکز اسکان، امکان اقامت ۱۰ روز فراهم است تا مسافران بتوانند در کنار تفریح از فضیلت این ماه نیز برخوردار شوند؛اسکان نوروزی فرهنگیان از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ آغاز و تا ۱۲ فرورین ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.
وی اصافه کرد: پذیرش در ستاد اسکان نوروزی دماوند به دو شیوه حضوری و اینترنتی خواهد بود و مسافران برای پذیرش اینترنتی می‌توانند به سایت eskan.medu.ir مراجعه نمایند.
۵ مدرسه در غالب ۳۹ کلاس آماده اسکان از مهمانان و مسافران نوروزی بخش رودهن
رئیس اداره آموزش و پرورش بخش رودهن گفت: پنج مدرسه در غالب ۳۹ کلاس ویژه و عادی در سطح بخش رودهن آماده اسکان مسافران نوروزی خواهند بود.
زهرا رستمی اظهار داشت: هفت اتاق ویژه در مدرسه طالقانی شهر رودهن، هفت اتاق ویژه و سه اتاق معمولی در مدرسه کریم اهل بیت، شش اتاق معمولی در مدرسه ایمان، چهار اتاق معمولی و دو اتاق ویژه در مدرسه حاج محمد ابراهیمی شهر آبعلی آماده و تجهیز شده است.
وی ادامه داد: علاوه بر این ۲۹ اتاق، ۱۰ اتاق مواقع اضطرار نیز در مدرسه کریمه اهل بیت توسط اداره آموزش و پرورش رودهن آماده خدمات رسانی و اسکان می باشد.
رستمی با بیان اینکه اتاق‌های ویژه نیز دارای امکاناتی همچون موکت، فرش، تختخواب، تلویزیون و یخچال هستند اظهار داشت: همکاران اداره با تعامل ستاد نوروزی بخش از ۲۹ اسفند لغایت ۱۴ فروردین آماده خدمات رسانی خواهند بود.
شایان ذکر است بخش رودهن چندین سال متوالی رتبه اول اسکان مسافران نوروزی در استان تهران را کسب کرده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*