۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 27926
  • ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰
  • 180 بازدید
  • ارسال توسط :
پردیس میزبان بیش از یک هزار دانش آموز در کنکور سراسری خواهد بود
پردیس میزبان بیش از یک هزار دانش آموز در کنکور سراسری خواهد بود

پردیس میزبان بیش از یک هزار دانش آموز در کنکور سراسری خواهد بود

پردیس- آبرومند: مدیر اداره آموزش و پرورش پردیس گفت: پردیس برای نخستین بار میزبان بیش از یک هزار دانش آموز در کنکور سراسری خواهد بود. به گزارش خبرنگار ما – مصطفی حسنوند با ارائه گزارش اجمالی از روند اقدامات صورت گرفته در راستای برگزاری کنکور سراسری ۱۳۹۸ در شهرستان پردیس اظهار داشت: هماهنگی با نهادهای […]

پردیس- آبرومند: مدیر اداره آموزش و پرورش پردیس گفت: پردیس برای نخستین بار میزبان بیش از یک هزار دانش آموز در کنکور سراسری خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ما – مصطفی حسنوند با ارائه گزارش اجمالی از روند اقدامات صورت گرفته در راستای برگزاری کنکور سراسری ۱۳۹۸ در شهرستان پردیس اظهار داشت: هماهنگی با نهادهای ذیربط جهت اختصاص حوزه اجرای آزمون کنکور سراسری ۱۳۹۸ به عمل آمد و در این خصوص مقرر شد، در ۲ جنسیت دخترانه و پسرانه به تفکیک در تاریخ ۱۳ تیر ماه و ۱۴ تیر ماه همزمان با سراسر کشور، کنکور در شهرستان پردیس برگزار شود.

 

وی در تشریح جزییات اجرای این میزبانی افزود: با طرح موضوع مذکور با فرماندار و سپس هماهنگی با سایر ادارات نسبت تمهید مقدمات برگزاری آزمون اقدامات لازم صورت پذیرفت و محل برگزاری حوزه دخترانه دانشگاه آزاد اسلامی و پسرانه در دبیرستان ۱۲ فروردین پردیس انتخاب شد.

 

حسنوند بیان داشت: طی رایزنی با دانشگاه آزاد اسلامی هماهنگی های لازم جهت اجرای آزمون کنکور در شهرستان پردیس بررسیها در این زمینه به عمل آمد که این اتفاق خوب را نویدی در جهت تقویت روحیه دانش آموزان در آستانه آزمون سراسری کنکور می دانیم که با اجرای آزمون در شهرستان پردیس برای تعداد یک هزار و ۹۱ دانش آموز، موجبات آرامش و کاهش اضطراب و استرس آنها و کاهش دغدغه ها و نگرانی های اولیای دانش آموزان در زمینه محل آزمون فراهم می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*