۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 37364
  • ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱
  • 130 بازدید
  • ارسال توسط :
پرونده های ورودی به دستگاه قضایی نسبت به گذشته بیشتر شده است
پرونده های ورودی به دستگاه قضایی نسبت به گذشته بیشتر شده است

پرونده های ورودی به دستگاه قضایی نسبت به گذشته بیشتر شده است

دماوند- آبرومند: قائم مقام دادگستری کل استان تهران گفت: پرونده های ورودی به دستگاه قضایی نسبت به گذشته بیشتر شده است. به گزارش خبرنگار ما -غلامعلی محمدی بعد از ظهر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب دماوند طی سخنانی گفت: دماوند از نظر آب و هوایی و جاذبه‌های […]

دماوند- آبرومند: قائم مقام دادگستری کل استان تهران گفت: پرونده های ورودی به دستگاه قضایی نسبت به گذشته بیشتر شده است.

به گزارش خبرنگار ما -غلامعلی محمدی بعد از ظهر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب دماوند طی سخنانی گفت: دماوند از نظر آب و هوایی و جاذبه‌های گردشگری از موقعیت بسیار ممتاز در استان تهران و کشور برخوردار است و در چنین شرایطی طبیعی است، که زیاده خواهان در پی تعدی به حقوق عامه برآیند.

 

وی از مسئولان و قضات دماوند خواست، به زیاده خواهان اجازه تجاوز به حقوق بیت المال و منابع طبیعی این شهرستان ندهند و گفت: مطابق اصل ۱۵۶ قانون اساسی یکی از وظایف دستگاه قضائی پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق عدالت است، لذا دادستان‌ها به عنوان مدعی العموم، شمشیر عدلیه و جهادگر خط مبارزه با مفسدین و مجرمین هستند.

 

قائم مقام دادگستری کل استان تهران افزود: درخشش شمشیر عدلیه ضامن اجرای عدالت و امنیت در جامعه است.

 

وی با بیان اینکه تعداد پرونده‌های ورودی به قوه قضائیه نسبت به گذشته بیشتر شده است، گفت: باید از ظرفیت‌های شورای حل اختلاف بهره برداری برد.

 

محمدی خواستار رفع اطاله دادرسی و نیز کاهش تعداد زندانیان کشور شد و گفت: آمار زندانیان زیبنده نظام جمهوری اسلامی ایران نیست.

 

قائم مقام دادگستری کل استان تهران حُسن خلق برخورد با مردم در دستگاه قضائی را نیز مورد تاکید قرار داد و گفت: از همکاران خود می‌خواهم، با مردم با انصاف و حسن خلق برخورد کرد و شاخص عدالت باید در عملکرد کارکنان و قضات دستگاه قضائی نمایان باشد.

 

بر اساس این گزارش، حامد ناظمیان به عنوان رئیس دادگستری دماوند جایگزین محمدی و تقی زاده به عنوان دادستان دماوند جایگزین ابراهیمی بسابی شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*