۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 57966
  • ۰۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
پروژه مسکونی سبحان اختصاص به مردم این شهرستان دارد
پروژه مسکونی سبحان اختصاص به مردم این شهرستان دارد

پروژه مسکونی سبحان اختصاص به مردم این شهرستان دارد

قرچک- آبرومند: امام جمعه قرچک با اشاره به سفر رئیس جمهور به این شهرستان گفت: پروژه مسکونی موسوم به سبحان که آیت الله رئیسی از آن بازدید کرد متعلق به قرچک و به مردم این شهرستان واگذار شود.   به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام حجت الله  اسماعیلی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه […]

قرچک- آبرومند: امام جمعه قرچک با اشاره به سفر رئیس جمهور به این شهرستان گفت: پروژه مسکونی موسوم به سبحان که آیت الله رئیسی از آن بازدید کرد متعلق به قرچک و به مردم این شهرستان واگذار شود.

 

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام حجت الله  اسماعیلی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه قرچک با اشاره به سفر رئیس جمهور و تعیین تکلیف شدن مجتمع مسکونی هزار و ۱۰۰ واحدی سبحان گفت: در این سفر به شخص رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی عرض کردم که این مجتمع برای قرچک بوده و فقط باید به مردم قرچک واگذار شود.

 

وی اظهار داشت: این مجتمع اگر قرار است در قالب طرح نهضت ملی مسکن قرار گیرد باید به کسانی که در این طرح ثبت نام کرده و از شرایط دریافت این نوع از مسکن را دارند تعلق گیرد.

 

وی افزود: دیگر موضوعی که در سفر رئیس جمهور به عنوان مطالبه مشترک سه شهرستان قرچک، ورامین و پیشوا مطرح شد، مسأله تعیین تکلیف قطار حومه‌ای و تبدیل شدن به مترو بود که این امر نیز به تصویب رسید که امید است با اجرایی شدن آن مهمترین مطالبه مردم این دیار انجام شود.

 

اسماعیلی در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه قرچک با گرامیداشت فرارسیدن هفته قوه قضائیه گفت: اجرای عدالت و نیکی کردن به خلق قاعده اصلی حکومت اسلامی است ولی برای تحقق این مهم به قدرت شناخت و بصیرت نیز است که البته به واسطه خون شهدا و تلاش امام راحل و رهبر معظم انقلاب، این بصیر و مسئولان قضایی داده شده است.

 

وی گفت: یکی از مهمترین اصول در اداره امور، کار آمدی، توانمندی و به کار گرفتن همه امکانات و ابزار در راستای احقاق حق مردم است موضوعی که امروز اگر به درستی عمل شود بسیاری از مشکلات از جامعه اسلامی رخت بر می‌بندد.

 

امام جمعه قرچک با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی گفت: شهید بهشتی با تدوین قوانین اسلامی بر مبنای اندیشه اسلام ناب محمدی(ص) گام‌های اساسی در رشد و ارتقاء قوانین اسلامی در کشور شد و امروز نیز باید این رویه به درستی دنبال شود.

 

وی افزود: یکی از سیاست مهم رئیس قوه قضائیه، صلح و سازش در پرونده های قضایی است که البته باید توجه داشت که با در نظر گرفتن صلح و سازش، در حق کسی نیز اجحاف نشود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*