۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 62255
  • ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰
  • 35 بازدید
  • ارسال توسط :
پروژه کشته سازی رسانه های معاند در زنجان شکست خورد
پروژه کشته سازی رسانه های معاند در زنجان شکست خورد

پروژه کشته سازی رسانه های معاند در زنجان شکست خورد

دادگاه رسیدگی به پرونده وی امروز با حضور خود ایشان برگزار شد.

زنجان- آبرومند: مدیرکل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه «اعظم آمندی» معروف به «ندا بیات» زنده است، گفت: دادگاه رسیدگی به پرونده وی امروز با حضور خود ایشان برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر – حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی مدیرکل دادگستری استان زنجان روز سه شنبه با اشاره به پروژه کشته سازی رسانه‌های بیگانه در مورد فردی به نام ندا بیات گفت: رسانه‌های معاند ادعا کرده بودند فردی به نام اعظم آمندی معروف به (ندا بیات) در جریان اغتشاشات کشته شده است که بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد فرد مورد اشاره زنده بوده و امروز (۱۷ آبان ماه) در دادگاه انقلاب زنجان برای دفاع از اتهامات خود حاضر بوده است.

 

وی افزود: امروز دادگاه رسیدگی به پرونده دختری که روز ۴ آبان ماه روی سقف خودروی نیروی انتظامی در خیابان سعدی زنجان شعارهای ساختار شکن داده و به مأمورین انتظامی توهین کرده بود، برگزار شد.

 

مدیرکل دادگستری استان زنجان گفت: صبح امروز خبری در فضای مجازی منتشر گردیده که در این خبر ادعا شده «ندا بیات» دختری که روی خودروی نیروی انتظامی رفته بود، در یکی از بیمارستان‌های زنجان جان سپرده است که با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شده این فرد با حضور در دادگاه به دفاع از اتهام انتسابی خود پرداخته است.

 

صادقی نیارکی بیان کرد: رسانه‌های بیگانه با دروغ پردازی و انتشار اخبار کذب برای کشته سازی و دعوت از مردم برای تجمع و تشییع جنازه کسی که زنده است، درصدد ایجاد ناامنی و برهم زدن نظم جامعه هستند که در این مورد هم دروغ آن‌ها مشخص و راهبرد رسانه‌ای آن‌ها برای کشته سازی راه به جایی نبرد.

 

گفتنی است متهم اعظم آمندی صبح امروز و در پاسخ به سوال رئیس دادگاه انقلاب زنجان مبنی بر اینکه چرا اقدام به ایستادن روی سقف ماشین نیروی انتظامی کرده و به مأموران توهین نموده گفته است: از این کار خود پشیمانم.

 

وی ادامه داد: بنده مشکل خانوادگی و همچنین افسردگی دارم و این اقدام را از روی عمد انجام نداده‌ام.

 

همچنین در پاسخ به اظهارات رئیس دادگاه مبنی بر اینکه در فضای مجازی اعلام شده شما کشته شدید و امروز تشییع جنازه شماست هم با لبخندی گفته است: همه این حرف‌ها دروغ است، پس چطور من هم اکنون با سلامتی کامل در دادگاه هستم؟

 

رئیس کل دادگستری استان زنجان در رابطه با قاطعیت دستگاه قضائی استان در برخورد با افرادی که درصدد ایجاد ناامنی هستند، گفت: دستگاه قضائی با کسانی که درصدد ایجاد ناامنی هستند و قصد برهم زدن نظم عمومی جامعه را دارند با قاطعیت برخورد خواهد کرد و در این خصوص هیچ مسامحه‌ای نخواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*