۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 65391
  • ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۰
  • 27 بازدید
  • ارسال توسط :
پلیس در صدد پیشگیری از وقوع جرم در چهارشنبه آخرسال است
پلیس در صدد پیشگیری از وقوع جرم در چهارشنبه آخرسال است

پلیس در صدد پیشگیری از وقوع جرم در چهارشنبه آخرسال است

ورامین – آبرومند: فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه پلیس هیچ گاه مخالف شادی مردم در چهارشنبه آخر سال نیست گفت: تمام تلاش پلیس پیشگیری از وقوع جرم در چهارشنبه آخر سال است. به گزارش خبرنگار آبرومند – سردار کیومرث عزیزی روز دوشنبه اظهار داشت: پلیس مخالف شادی مردم نیست بلکه آزار و […]

ورامین – آبرومند: فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه پلیس هیچ گاه مخالف شادی مردم در چهارشنبه آخر سال نیست گفت: تمام تلاش پلیس پیشگیری از وقوع جرم در چهارشنبه آخر سال است.
به گزارش خبرنگار آبرومند – سردار کیومرث عزیزی روز دوشنبه اظهار داشت: پلیس مخالف شادی مردم نیست بلکه آزار و اذیت مردم و ایجاد مزاحمت برای نوامیس را خط قرمز خود می داند و به شدت با هنجار شکنان برخورد می‌کند.
وی افزود: پلیس از ماه‌ها قبل طرح پیشگیری از فروش مواد محترقه را با شناسایی انبارها و فروشندگان عمده آغاز کرده است و با اقدامات بسیار پیچیده پلیسی، میزان کشفیات مواد محترقه به صورت عمده نسبت به سال گذشته افزایش خوبی داشته است .
این مسئول با اشاره به اینکه آسایش و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است و هر کسی باعث سلب آسایش شود با آن برابر قانون برخورد خواهد شد، خاطرنشان کرد: آئین چهارشنبه آخر سال، مدت‌ها است که همانند سنوات گذشته به عنوان یک آئین سنتی برگزار نمی‌شود و در سال‌های اخیر چهارشنبه سوری به کابوس زندگی مردم تبدیل شده و در آن انواع حوادث ناگوار بر اثر بی احتیاطی و سهل انگاری برخی جوانان رخ می‌دهد.
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در خصوص آسیب های چهارشنبه آخر سال، اضافه کرد: اولویت اول پلیس در چهارشنبه آخر سال، پیشگیری از جرائم است و در این ارتباط پلیس به هیچ وجه با شادی و نشاط مردم مخالف نیست ، پلیس همواره در کنار مردم و با مردم و برای مردم است اما اگر برخی افراد معدود هنجار شکن، قصد سد معبر و مزاحمت‌هایی برای شهروندان داشته باشند با هماهنگی مقام قضائی، قاطعانه با آنان برخورد خواهد شد.
عزیزی با اشاره به فرارسیدن روزهای پایان سال و آغاز سفرهای نوروزی تاکید کرد: کسانی که قصد مسافرت در ایام نوروز را دارند پیش از ترک منزل موارد امنیتی را در نظر داشته و اشیاء قیمتی و طلا و جواهرات را در صورت امکان در صندوق امانات بانک قرار دهند.
فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*