۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 6999
  • ۱۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۳
  • 114 بازدید
  • ارسال توسط :

پلیس سعی می‌کنیم همدلی و هم زبانی مردم با ناجا هرچه بیشتر تعمیق یابد

ورامین – ابتکار ورامین: سردار سیروس فتحی فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران گفت: پلیس مجموعه‌ای است که با ارتباط با مردم مأموریت‌های خود را پیش می‌برد و جامعه محوری مهمترین خصوصیت فعالیت‌های این نیرو است و سعی می‌کنیم همدلی و هم زبانی مردم با ناجا هرچه بیشتر تعمیق و ادامه یابد. به گزارش خبرنگار […]

ورامین – ابتکار ورامین: سردار سیروس فتحی فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران گفت: پلیس مجموعه‌ای است که با ارتباط با مردم مأموریت‌های خود را پیش می‌برد و جامعه محوری مهمترین خصوصیت فعالیت‌های این نیرو است و سعی می‌کنیم همدلی و هم زبانی مردم با ناجا هرچه بیشتر تعمیق و ادامه یابد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین – سردار سیروس فتحی فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران در گفت‌وگو باخبرنگاران اظهار داشت: حوزه استحفاظی شرق استان تهران یکی از پر جمعیت‌ترین و پهناورترین مناطق انتظامی کشور است که خصوصیات خاص جغرافیایی و بافت انسانی این منطقه را برای تأمین امنیت و برقراری نظم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار کرده است.

وی افزود: نزدیکی به کویر در جنوب استان تهران، وجود راهای ارتباطی مهم همچون قم – گرمسار، فیروزکوه، هراز، جاده امام رضا و حضور اتباع غیرمجاز در منطقه از ویژگی‌های خاص منطقه است که برای کنترل عبور و مرور و ترافیک جاده‌ها و همچنین مبارزه با قاچاق مواد مخدر در کل ایام سال و به ویژه عید نوروز برنامه‌های خاصی اجرا شده است.

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران تاکید کرد: در راستای برخورد با مواد فروشان عمده و خرد و همچنین جمع آوری معتادان پر خطر، طرح‌هایی در سال ۹۳ اجرا شد و این طرح‌ها با جدیت در سال ۹۴ ادامه دارند.

فتحی گفت: با تدابیر و تصمیمات اتخاذ شده در فرماندهی انتظامی ویژه شرق تهران در ارتباط با مبارزه جدی با مواد مخدر از نیمه اسفند ماه ۹۳ تا پنجم فروردین ۹۴ در شرق تهران ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در شرق تهران کشف شده است که از این میان، ۲۰۰ کیلوی آن در ایام نوروز کشف شده است.

وی به تشکیل قرارگاه مبارزه با سرقت در شرق استان تهران اشاره کرد و افزود: از زمان تشکیل این قرارگاه آمار کشف اموال مسروقه و دستگیری سارقان افزایش داشته ‌و تقویت قرارگاه مبارزه با سرقت از دیگر رویکردهای فعالیت نیروی انتظامی در سال ۹۴ ترسیم شده اما مردم نیز باید در پیشگیری از سرقت پلیس را یاری کنند.

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران جلوگیری از تردد غیرمجاز ۸۵۰ نفر،دستگیری ۵۰ فروشنده خرد مواد مخدر، ‌کشف ۱۲۰ خودرو سرقتی و ۱۱۸ موتورسیکلت سرقتی، دستگیری ۴۹۲ سارق، کشف هشت قبضه سلاح گرم را از جمله اقدامات نیروهای ‌فرماندهی انتظامی شرق تهران در نیمه نخست ایام نوروز اعلام کرد.

فتحی با اشاره به نامگذاری سال‌جاری به سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی توسط رهبر معظم انقلاب گفت: اعتماد مردم به نیروی انتظامی مهمترین سرمایه این نهاد است و پلیس در انجام فعالیت‌های خود سعی می‌کند بیش از پیش این اعتماد را افزایش دهد.

وی افزود: پلیس مجموعه‌ای است که با ارتباط با مردم مأموریت‌های خود را پیش می‌برد و جامعه محوری مهمترین خصوصیت فعالیت‌های این نیرو است و سعی می‌کنیم همدلی و هم زبانی مردم با ناجا هرچه بیشتر تعمیق و ادامه یابد.

فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران در پایان درباره تصادفات جاده‌ای در ایام نوروز نیز خاطرنشان کرد: به رغم افزایش سفرهای نوروزی میزان تصادفات در این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*