۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 36518
  • ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۵
  • 69 بازدید
  • ارسال توسط :
پنجمین دادگاه پرونده قاچاق کلان ارز در مشهد برگزار شد
پنجمین دادگاه پرونده قاچاق کلان ارز در مشهد برگزار شد

پنجمین دادگاه پرونده قاچاق کلان ارز در مشهد برگزار شد

مشهد- آبرومند: پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام‌های متهمان پرونده قاچاق کلان ارز و پولشویی به ریاست قاضی سید هادی منصوری در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی خراسان رضوی در مشهد برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا –  دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی […]

مشهد- آبرومند: پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام‌های متهمان پرونده قاچاق کلان ارز و پولشویی به ریاست قاضی سید هادی منصوری در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا –  دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور روز یکشنبه در مجتمع قضایی انقلاب مشهد و با حضور نماینده مدعی العموم، وکلای متهمان، نمایندگان سازمان‌ها و ادارات، جمعی از اصحاب رسانه و مطبوعات و شهروندان برگزار شد.

 

در پنجمین جلسه دادگاه رسیدگی به این پرونده که حجم تخلفات مالی آن بیش از ۹۰ هزار میلیارد ریال ارزیابی می‌شود با دستور قاضی منصوری، متهمان به آخرین دفاعیات خود پرداختند.

 

رییس دادگاه در ابتدای این جلسه از متهمان و وکلای آنان خواست آخرین دفاعیات خود را ارائه کنند.

 

منصوری همچنین از نماینده دادستان مرکز خراسان رضوی نیز خواست اگر در بیان اتهامات نکته‌ای باقی مانده است بیان کند.

 

نماینده دادستان مشهد در این جلسه پس از بیان جزئیاتی از مراحل جمع آوری اسناد و مدارک موجود در این پرونده، نقش هر یک از متهمان را در قاچاق ارز تشریح کرد.

 

در ادامه جلسه حمید خالقی، میر طلوع شیخ زاده یزد، غلام سنچولی و محمود میرشکار از متهمان این پرونده هر یک آخرین دفاعیات خود را در حضور وکلای خود ارائه کردند.

 

قرار است دادگاه پس از پایان آخرین دفاعیات هفت متهم این پرونده در روزهای آینده و در زمان قانونی، آرای خود در خصوص متهمان را صادر کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*