۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » زنجان » عناوین اصلی
  • شناسه : 55867
  • ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱
  • 25 بازدید
  • ارسال توسط :
پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات به هنرمندان ابهری پرداخت شد
پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات به هنرمندان ابهری پرداخت شد

پنج میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات به هنرمندان ابهری پرداخت شد

زنجان – آبرومند: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر گفت: طی سه ماه گذشته برای ۷۰ هنرمند این شهرستان، پنج میلیارد و ۴٠٠ میلیون تومان تسهیلات در قالب مشاغل خانگی پرداخت شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – آیسان صادقی روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص حمایت از هنرمندان […]

زنجان – آبرومند: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر گفت: طی سه ماه گذشته برای ۷۰ هنرمند این شهرستان، پنج میلیارد و ۴٠٠ میلیون تومان تسهیلات در قالب مشاغل خانگی پرداخت شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – آیسان صادقی روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص حمایت از هنرمندان شهرستان در قالب تسهیلات کم بهره افزود: با توجه به تعطیلی مشاغل و آسیب های ناشی از شیوع ویروس کرونا در حوزه اقتصاد فرهنگ و هنر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر از سال گذشته تاکنون در جهت حمایت از هنرمندان در قالب طرح های مشاغل خانگی، تسهیلات تحفه و تسهیلات کرونا سامانه کارا اقدام به تشکیل پرونده، صدور مجوز و معرفی هنرمندان به بانک جهت اخذ وام های کم بهره کرده است.

 

وی اظهار داشت: همچنین تاکنون برای حمایت از هنرمندان، ٨٠ هنرکارت با هدیه چهار میلیون تومانی به هر هنرمند عضو صندوق اعتباری هنر در این شهرستان پرداخت شده است.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر گفت: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود، با همکاری صمیمانه هنرمندان و فعالان حوزه های مختلف فرهنگی، هنری و قرآنی فعالیت های خوب و شاخصی از جمله برگزاری جشنواره ها، مسابقات و نمایشگاه های فرهنگی و هنری در شهرستان داشتیم، به ویژه در ایام شیوع بیماری کرونا همراهی هنرمندان بیش از گذشته بوده و از ظرفیت فضای مجازی در جهت رساندن پیام هنرمندان و ارائه آثار مختلف بهره برده شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*