۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » ري » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 8866
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۵
  • 89 بازدید
  • ارسال توسط :

پهلوانی، فتوت و جوانمردی از خصایص مردان ایران‌زمین است

ری – ابتکار ورامین: همزمان با سیزدهمین شب از ماه مبارک رمضان شهردار باقرشهر میهمان پهلوانان این شهر در برنامه شب مرشد بود. به گزارش خبرنگار ما – برنامه شب مرشد به‌پاس قدردانی از یک سال زحمات مرشد با گل‌ریزانی برای او در یک‌شب ازشبهای ماه مبارک رمضان با حضور ورزشکاران زورخانه و دیگر زورخانه‌ها، […]

ری – ابتکار ورامین: همزمان با سیزدهمین شب از ماه مبارک رمضان شهردار باقرشهر میهمان پهلوانان این شهر در برنامه شب مرشد بود.

به گزارش خبرنگار ما – برنامه شب مرشد به‌پاس قدردانی از یک سال زحمات مرشد با گل‌ریزانی برای او در یک‌شب ازشبهای ماه مبارک رمضان با حضور ورزشکاران زورخانه و دیگر زورخانه‌ها، جمعی از مسئولین، ورزش دوستان و علاقه‌مندان این رشته برگزار می‌شود.

شهردار باقرشهر در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: فرهنگ، هنر، پهلوانی، فتوت و جوانمردی از خصایص مردان ایران‌زمین است.

سعید استاد فرج با تأکید بر لزوم گسترش منش پهلوانی اظهار داشت: زورخانه ریشه در فرهنگ ایرانی دارد این مکان صرفاً مکان ورزشی نیست بلکه مکانی مقدس است که در آن با ذکر نام اهل‌بیت عصمت و طهارت مرام جوانمردی و پهلوانی، گذشت و ایثار آموزش داده می‌شود.

وی در پایان با تقدیر از برگزارکنندگان این مراسم برای تمام پهلوانان ایران‌زمین آرزوی موفقیت سلامتی و کامیابی نمود.

لازم به ذکر است این مراسم با حضور شهردار باقرشهر، مهدی شاه کرم از پیشکسوتان ورزش باستانی، عباس فلاح مرشد شهیر کشور، ورزشکاران و پهلوانان این رشته و سایر مسئولین و ورزش دوستان در زورخانه شهیدان عبدالمحمد برگزار شد.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*