۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 2838
  • ۰۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۸
  • 154 بازدید
  • ارسال توسط :

پهلوان پایتخت در ماه مبارک رمضان انتخاب می شود

تهران بزرگ-خبرنگار رامین نیوز: سرپرست هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران اعلام کرد: بعد از گذشت سالها در پایتخت، سنت انتخاب «پهلوان پایتخت» در ماه رمضان انجام خواهد شد. به گزارش خبرنگار ایرنا، «علی اسدی دولابی» در این باره افزود: با برگزاری یک دوره مسابقات کشتی پهلوانی در سطح استان تهران در ماه مبارک رمضان […]

تهران بزرگ-خبرنگار رامین نیوز: سرپرست هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران اعلام کرد: بعد از گذشت سالها در پایتخت، سنت انتخاب «پهلوان پایتخت» در ماه رمضان انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، «علی اسدی دولابی» در این باره افزود: با برگزاری یک دوره مسابقات کشتی پهلوانی در سطح استان تهران در ماه مبارک رمضان از بین شرکت کنندگان سنگین وزن ۹۰+ پهلوان پایتخت برگزیده و بازوبند پهلوانی بر بازوی قهرمان این دوره از مسابقات بسته خواهد شد.

وی ادامه داد: سالها بود این سنت حسنه در استان تهران به عنوان پایتخت ام القراء اسلام برگزار نشده بود و پیشکسوتان و پهلوانان خاطره خوشی از ایامی که بازوبند پهلوان پایتخت بسته می شد،دارند.

سرپرست هیات پهلوانی و زورخانه ای استان تهران خاطرنشان کرد: به همت فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای و هیأت استان تهران، با حمایت و پشتیبانی پهلوانان و پیشکسوتان ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی مجدداً این مسابقات را برگزار و طبق سنت و آداب موجود و آئین های فدراسیون، «پهلوان پایتخت» بازوبند خود را دریافت خواهد کرد.

وی تاکیدکرد: کلیه کشتی گیران هیأت های حوزه های شهر تهران و شهرستان های تابعه استان تهران با معرفی نامه از هیأت های خود می توانند در این مسابقه شرکت نمایند و علاوه بر اعطای بازوبند پهلوانی به قهرمان این دوره از مسابقات، جوایز نقدی به نفرات اول تا سوم اعطا خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*