۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 8547
  • ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۵
  • 120 بازدید
  • ارسال توسط :

پوشش نقاط کور مخابراتی در دماوند/ نگاه توسعه‌گرایانه دولت به روستاها

دماوند – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان دماوند از پوشش نقاط کور مخابراتی در این شهرستان خبر داد و گفت: دولت تدبیر و امید سعی کرده تا بتواند نگاه توسعه گرایانه به روستاها داشته باشد و اعتبارات خوبی نیز در این خصوص به روستاها تخصیص داده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری دماوند […]

دماوند – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان دماوند از پوشش نقاط کور مخابراتی در این شهرستان خبر داد و گفت: دولت تدبیر و امید سعی کرده تا بتواند نگاه توسعه گرایانه به روستاها داشته باشد و اعتبارات خوبی نیز در این خصوص به روستاها تخصیص داده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری دماوند – ناصر محمودی‌فرد ظهر امروز در دیدار با اهالی روستاهای زره در، تمیسیان،کاجان،خرمده و مرا از روستاهای جنوب شهرستان دماوند با اشاره به بازدید مسئولان از روستاها و بررسی مشکلات آنها اظهار داشت: نگاه ما به این بازدیدها تحکیم روابط و توسعه آن بین مسئولان و مردم است.

وی با بیان اینکه در این دیدارها نمی‌خواهیم قول‌ و وعده‌هایی بدهیم که محقق نشود، افزود: ما خودمان را مدیون مردم می‌دانیم و امیدواریم بتوانیم خدمات‌رسانی هرچه بهتر و بیشتری به این روستاها انجام داشته باشیم.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: در خصوص مشکلات آنتن‌دهی تلفن‌های همراه در روستاها، پوشش نقاط کور مخابراتی در دستور کار قرار خواهد گرفت و امیدواریم با پیگیری‌هایی که صورت می‌گیرد، این مشکل نیز حل شود.

محمودی‌فرد با بیان اینکه برای رفع مشکلات جاده‌‌های روستایی نیز نشستی را با حضور معادن برای بهسازی آنها برگزار خواهیم کرد، تصریح کرد: دولت به دنبال این است تا بتواند مشکلات روستاها را رفع کند و در این زمینه کارهای خوبی نیز آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه دولت با کاهش منابع درآمدی مواجه بوده است، گفت: اما روستاها در اولویت دولت تدبیر و امید قرار دارد و سعی شده تا اعتبارات این بخش کاهشی نداشته باشد.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: دولت تدبیر و امید سعی کرده تا بتواند نگاه توسعه گرایانه به روستاها داشته باشد و اعتبارات خوبی نیز در این خصوص به روستاها تخصیص داده است.

محمودی‌فرد خاطرنشان کرد: به هر حال، هدف ما از این روستا گردی این است که هم با مشکلات روستاها آشنا شویم و هم دیداری با مردم داشته باشیم و بتوانیم به بهبود وضع معیشتی روستائیان کمک کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*