۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 4295
  • ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۴
  • 166 بازدید
  • ارسال توسط :

پیام تبریک بشیر عزیزی به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی

قرچک-ابتکارآنلاین:بشیر عزیزی، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش از تلاش های زحمتکشان این عرصه قدردانی کرد. در متن این پیام آمده است: نماد قدرت، همت، صلابت، ایستادگی و ارزش های والای انسانی است و بدون شک یکی از محورهای اساسی دستیابی به توسعه […]

قرچک-ابتکارآنلاین:بشیر عزیزی، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش از تلاش های زحمتکشان این عرصه قدردانی کرد.
در متن این پیام آمده است:
نماد قدرت، همت، صلابت، ایستادگی و ارزش های والای انسانی است و بدون شک یکی از محورهای اساسی دستیابی به توسعه پایدار جوامع به حساب می آید. سلامتی و نشاط عمومی که خود تولید ارزشمند پرداختن به ورزش است موجب ایجاد فضایی صمیمی و آکنده از مهر و صفا در بین آحاد مختلف مردم شده و توان و روحیه آنان را در زمینه های مختلف کاری، امور شخصی و حتی وظایف و تکالیف دینی مضاعف می نماید که سرانجام آن دستیابی به توسعه پایدار در جامعه می باشد.
در ادامه پیام بشیر عزیزی به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش آمده است: فرا رسیدن هفته تربیت بدنی را به عموم ورزشکاران و جامعه ورزش شهرستان قرچک و تمامی کسانی که در پیشبرد ورزش شهرستان سهمی را بر عهده دارند، تبریک عرض می نمایم و آرزومند به اهتزاز در آمدن پرچم پر افتخار کشور عزیزمان ایران در تمامی عرصه های آسیایی، جهانی و بین المللی می باشم.
توفیق همه دست اندرکاران این عرصه مهم را از درگاه ایزد متعال مسالت می نمایم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*