۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 3370
  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۹
  • 67 بازدید
  • ارسال توسط :

پُست جدید برق فیروزکوه نیاز شهرستان به برق را تا ۱۰ سال آینده تامین می کند

فیروزکوه – ابتکار آنلاین: ابوالقاسم مهری در بازدید مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران از پست ۴۰۰ کیلو ولت فیروزکوه افزود: این بازدید به منظور بررسی و ارزیابی نحوه پیشرفت کار پروژه و رفع موانع و مشکلات موجود انجام شده است. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار شهرستان فیرزکوه بیان کرد: بخشی از مسائل موجود […]

فیروزکوه – ابتکار آنلاین: ابوالقاسم مهری در بازدید مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران از پست ۴۰۰ کیلو ولت فیروزکوه افزود: این بازدید به منظور بررسی و ارزیابی نحوه پیشرفت کار پروژه و رفع موانع و مشکلات موجود انجام شده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار شهرستان فیرزکوه بیان کرد: بخشی از مسائل موجود مرتبط به خارج از محل احداث پروژه و مربوط به دکل هایی است که باید نصب شوند.

وی افزود: در این زمینه طی نشست هایی با معارضان، مشکلات را به حداقل ممکن خواهیم رسانید و انشاا… این پروژه بزرگ تا پایان فصل تابستان به اتمام خواهد رسید.

این مسئول تصریح کرد: بهره برداری از این پروژه حداقل تا ۱۰ سال آینده کمبود ولتاژ فیروزکوه را مرتفع کرده و تمامی نیازها در این زمینه را برطرف خواهد کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: با انجام این مهم شهرستان فیروزکوه به عنوان یکی از کرویدرهای شبکه برق سراسری ۴۰۰ کیلو ولتی در وزارت نیرو و شرکت توانیر لقب می گیرد.

وی ادامه داد: بهره برداری از این پُست کمبودها و افت ولتاژ در بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی، خانگی و . . . منطقه را به حداقل میزان ممکن می رساند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*