۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 53893
  • ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۷
  • 12 بازدید
  • ارسال توسط :
پیروزی بر امریکا در دریای عمان نتیجه اعتماد به جوانان است
پیروزی بر امریکا در دریای عمان نتیجه اعتماد به جوانان است

پیروزی بر امریکا در دریای عمان نتیجه اعتماد به جوانان است

انتظار ما از دولت، استفاده حداکثری از جوانان کارآمد در پست های مدیریتی کشور است.

تبریز- آبرومند: امام جمعه میانه پیروزی بر آمریکا در دریای عمان را نتیجه توجه و اعتماد سپاه به جوانان کارآمد دانست و گفت: انتظار ما از دولت، استفاده حداکثری از جوانان کارآمد در پست های مدیریتی کشور است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام عبدالله محمّدی روز پنجشنبه در تجمع مردمی به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان در میانه با اشاره به شکست مفتضحانه آمریکا در دزدی نفت ایران در دریای عمان با وجود تمامی تجهیزات و امکانات نظامی، این پیروزی ملت ایران را نتیجه شجاعت، ایستادگی و مقاومت نیروهای کارآمد سپاه عنوان کرد.

 

وی افزود: این پیروزی، پوچی قدرت پوشالی آمریکا را هم به دشمنان داخلی و هم به دشمنان خارجی فهماند و اقتدار نیروهای نظامی کشور در برابر زیاده خواهی های آنان را بر جهانیان نمایان کرد.

 

امروز همزمان با سراسر کشور مراسم گرامیداشت ۱۳ آبان، روز استکبارستیزی و روز دانش آموز با حضور امام جمعه میانه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، اعضای شورای تامین و اعضای شورای اداری و اقشار مختلف مردم با تجمع در میدان آزادی میانه برگزار شد و بار دیگر مردم ولایتمدار با آرمان های انقلاب تجدید میثاق کردند.

 

همچنین با حضور مسئولین از اقدام انقلابی مهدی انصاری شناگر میانه ای تیم ملی در عدم رویارویی با حریف رژیم صهیونیستی در مسابقات جهانی و به رسمیت نشناختن رژیم جعلی اسرائیل تجلیل شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*