۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 53611
  • ۰۳ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
پیشرفت و ترقی همه جانبه مردم هدف دولت سیزدهم است
پیشرفت و ترقی همه جانبه مردم هدف دولت سیزدهم است

پیشرفت و ترقی همه جانبه مردم هدف دولت سیزدهم است

قرچک – آبرومند: معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار داشت: دولت سیزدهم به دنبال پیشرفت و ترقی همه جانبه مردم است و نسبت به رفع مشکلات آنها در اسرع وقت حساسیت لازم را دارد. به گزارش خبرنگار ما – سید محمد حسینی در جمع نخبگان و فعالان فرهنگی اجتماعی شهرستان قرچک ضمن تبریک سالروز ولادت با […]

قرچک – آبرومند: معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار داشت: دولت سیزدهم به دنبال پیشرفت و ترقی همه جانبه مردم است و نسبت به رفع مشکلات آنها در اسرع وقت حساسیت لازم را دارد.

به گزارش خبرنگار ما – سید محمد حسینی در جمع نخبگان و فعالان فرهنگی اجتماعی شهرستان قرچک ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) افزود: تقارن ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) در یک روز، رمز و رازی دارد و شاید این باشد که آشنایی با مکتب پیامبر گرامی اسلام(ص) را باید از زبان امام صادق(ع) شنید.

وی با تأکید بر لزوم الگوبرداری از سیره پیامبر(ص) بیان کرد: اولین ویژگی پیامبر اکرم(ص) که در قرآن کریم آمده و برای همه دست‌اندرکاران و کارگزاران درس محسوب می شود، این است که رسول اکرم(ص) از خود شماست و کسی که از مردم باشد، از همه حال آنها باخبر بوده و برای به سامان رساندن امور آنها تلاش می کند؛ چنین ویژگی باید در تمامی مسئولان باشد و در دولت سیزدهم نیز تلاش می شود تا این ویژگی ها نمایان شود.

حسینی خاطرنشان کرد: مسئولان باید برای پیشرفت و ترقی مردم، رفع مشکلات آنها و به کمال رسیدن ملّت از جمیع جهات تلاش کنند.

وی افزود: بنای دولت این است که مردمی باشد، هدف از سفرهای رئیس جمهور محترم به استان های مختلف کشور نیز این است که از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شوند و شنوای حرف مردم باشند؛ وقتی رنج مردم دیده شود، به راحتی نمی توان ساکت نشست و قطعاً برای رفع مشکلات تلاش خواهد شد.

این مقام مسئول اظهار داشت: ارتباط با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و بیان مشکلات از سوی وکلای ملّت جزو اولویت های دولت محسوب می شود.

وی با بیان اینکه اگر اقتصاد مشکل دارد به این دلیل بوده که مردمی نیست و مدیریت آن در اختیار افراد خاصی است، تأکید کرد: افزایش تولید، رونق اقتصادی و رفع موانع واحدهای تولیدی جزو اولویت های مهم دولت است.

معاون رئیس جمهور اضافه کرد: پروژه‌های نیمه تمام زیادی که بار سنگینی برای دولت محسوب می شود، در کشور وجود دارد اما باید به سرانجام برسند.

وی همچنین به روند انتصاب ها در دولت اشاره ای داشت و گفت: انتصابات با دقت انجام می شود چرا که شایستگی افراد مهم بوده و منصوبین باید طرح و ایده برای تمام حوزه‌ها داشته باشند.

حسینی افزود: مسئولان فعلی روحیه دلسوزانه دارند و شبانه روز در حال تلاش هستند؛ در حوزه بهداشت گام بلندی برداشته شده و نمود آن با برگزاری اجتماع بزرگی که در خدمت مقام معظم رهبری بودند، مشاهده شد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: در جامعه نباید به دنبال دوقطبی سازی و درگیری باشیم چرا که وقت اندک بوده و مشکلات زیاد هستند.

وی گفت: کار و برنامه فراوان است اما اگر مرد میدان باشیم، امور به خوبی پیش می رود و الطاف خداوند نیز شامل حال مردم و مسئولان می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*