۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سیاسی » عناوین اصلی » کرمان
  • شناسه : 51990
  • ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷
  • 8 بازدید
  • ارسال توسط :
پیشنهاد نماینده مجلس برای مدیریت واکسن کرونای گروه‌های مختلف سنی
پیشنهاد نماینده مجلس برای مدیریت واکسن کرونای گروه‌های مختلف سنی

پیشنهاد نماینده مجلس برای مدیریت واکسن کرونای گروه‌های مختلف سنی

کرمان- آبرومند: نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد به جای افرادی که واجد شرایط واکسیناسیون کرونا هستند اما تمایلی به واکسن ندارند، افراد سایر گروه های سنی جایگزین و فراخوان شوند.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – محمدرضا پورابراهیمی در جلسه ستاد استانی کرونا در کرمان […]

کرمان- آبرومند: نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد به جای افرادی که واجد شرایط واکسیناسیون کرونا هستند اما تمایلی به واکسن ندارند، افراد سایر گروه های سنی جایگزین و فراخوان شوند.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – محمدرضا پورابراهیمی در جلسه ستاد استانی کرونا در کرمان افزود: از این طریق می توان دامنه واکسیناسیون را با بهره گیری از شرایط موجود افزایش داد.

 

وی همچنین با اشاره به موضوع واردات واکسن کرونا گفت: شرکت های اقتصادی و معین ها در استان کرمان برای خرید واکسن برای پرسنل خود و گروه های اولویت دار به صورت رایگان اعلام آمادگی کردند اما تاکنون به آنها مجوز داده نشده است.

 

پورابراهیمی افزود: درخواست داریم ستاد کرونای استان کرمان این مهم را مصوب و با هماهنگی وزارت بهداشت مجوز را دریافت کند و ما نیز آماده پیگیری هستیم.

 

به گزارش ایرنا استاندار کرمان طی روزهای اخیر باتوجه به وضعیت بحرانی کرونا در این استان در نامه های مختلف به مسئولان کشوری خواستار تخصیص واکسن برای افراد بالای ۵۰ سال شده است.

 

۱۸ شهرستان از ۲۳ شهرستان استان کرمان اینک شرایط قرمز کرونایی دارند.

 

همه گیری کرونا در جنوب و شرق استان کرمان شدیدتر از سایر نقاط گزارش شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*