۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 30861
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
  • 65 بازدید
  • ارسال توسط :
پیشوا پنجمین شهر زیارتی کشور است
پیشوا پنجمین شهر زیارتی کشور است

پیشوا پنجمین شهر زیارتی کشور است

پیشوا- آبرومند: رییس شورای شهر پیشوا با تاکید بر لزوم توسعه آستان امام زاده جعفر(ع) پیشوا گفت: پیشوا پنجمین شهر زیارتی کشور است. به گزارش خبرنگار ما – ابراهیم عابدی در حاشیه بازدید از غرفه خبرگزاری مهر در دومین نمایشگاه مطبوعات جنوب شرق استان تهران اظهار داشت: شورای شهر پیشوا چند رویکرد عمرانی در مباحث […]

پیشوا- آبرومند: رییس شورای شهر پیشوا با تاکید بر لزوم توسعه آستان امام زاده جعفر(ع) پیشوا گفت: پیشوا پنجمین شهر زیارتی کشور است.

به گزارش خبرنگار ما – ابراهیم عابدی در حاشیه بازدید از غرفه خبرگزاری مهر در دومین نمایشگاه مطبوعات جنوب شرق استان تهران اظهار داشت: شورای شهر پیشوا چند رویکرد عمرانی در مباحث پارک ها و گردشگری در این شهر داشته است، که یکی از رویکردهای شورای شهر توسعه آستان امام زاده جعفر(ع) و بازار پیشوا است.

 

وی گفت: مصمم هستیم، با توسعه امام زاده جعفر(ع) که پنجمین شهر زیارتی کشور است، بتوانیم به رشد پیشوا کمک کنیم، که تاکنون ۵۰ الی ۶۰ درصد در این امر موفق بودیم.

 

عضو شورای شهر پیشوا یک صدایی در شورای شهر را یکی از مهم ترین عوامل موفقیت این نهاد دانست و گفت: ایجاد تحول در ساختار شورا و شهرداری یکی از اتفاقاتی بود، که می بایست در پیشوا رخ می داد و در این راستا نیز تلاش های خوبی صورت گرفت، اما هم صدا کم داشتیم و شورا کار گروهی است و برای تحقق اقدامات باید یک صدا باشیم.

 

عابدی ادامه داد: برای موفقیت باید افراد مختلف با سلیقه ها و افکار گوناگون را همراه کرد، تا به هدف رسید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*