۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 46929
  • ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱
  • 22 بازدید
  • ارسال توسط :
پیگیری مسائل و مشکلات تولیدکنندگان گل و گیاه به صورت هفتگی در شهرستان پاکدشت
پیگیری مسائل و مشکلات تولیدکنندگان گل و گیاه به صورت هفتگی در شهرستان پاکدشت

پیگیری مسائل و مشکلات تولیدکنندگان گل و گیاه به صورت هفتگی در شهرستان پاکدشت

پاکدشت – آبرومند: برنامه بازدید میدانی مسئولان و جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان پاکدشت به ریاست سرپرست فرمانداری به منظور بررسی مشکلات تولیدکنندگان گل و گیاه برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما – امروز و طبق روال چهارشنبه ها ، مهدی یوسفی جمارانی سرپرست فرمانداری پاکدشت با همراهی خانی بخشدار مرکزی، […]

پاکدشت – آبرومند: برنامه بازدید میدانی مسئولان و جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان پاکدشت به ریاست سرپرست فرمانداری به منظور بررسی مشکلات تولیدکنندگان گل و گیاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – امروز و طبق روال چهارشنبه ها ، مهدی یوسفی جمارانی سرپرست فرمانداری پاکدشت با همراهی خانی بخشدار مرکزی، اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ( روسای ادارات جهاد کشاورزی ، امور مالیاتی، گاز ، برق ،راهداری ) از مجتمع  گلخانه ای گلفام ،گلخانه شرکت گل گیاه خاورمیانه ، مجموعه صادراتی شرکت رهپویان، گلخانه مقنی مبارک آبادی و  گلخانه زارعی در راستای بررسی وضعیت موجود حوزه گل و گیاه شهرستان و تحقق جهش تولید بازدید کرد.

 

بر پایه این گزارش در ادامه این برنامه ،جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان به ریاست سرپرست فرمانداری پاکدشت و با حضور بخشدار مرکزی ، اعضای کارگروه و  جمعی از نمایندگان واحدهای تولیدی گل و گیاه با موضوع عدم وجود نماد مناسب گل و گیاه در ورودی شهرستان و رفع مشکلات تولیدکنندگان گل و گیاه در ادارات در محل مجتمع گلخانه ای گلفام برگزار شد.

 

سرپرست فرمانداری پاکدشت در این جلسه اظهار کرد : در کنار فعالیت‌های صنعتی، شهرستان پاکدشت در تولید محصولات کشاورزی نیز یکی از مناطق پیشرو در کشور محسوب می‌شود که توانسته با تولید سالانه بیش از یک میلیارد عدد گل شاخه بریده، به عنوان پایتخت گل کشور شناخته شود .

 

یوسفی جمارانی افزود : با توجه به وجود بیش از ۱۰۰۰ هکتار گلخانه شاخه بریده در شهرستان پاکدشت و اهمیت حمایت از تولیدکنندگان در راستای اشتغال پایدار ،بازدیدهای هفتگی و جلسات کارگروه ستاد تسهیل شهرستان در محل واحدهای تولیدی برگزار و در کمترین زمان به مشکلات جهادگران اقتصادی رسیدگی می شود.

 

وی با اشاره به تلاش مستمر دولت تدبیر و امید در ایجاد زیرساختهای لازم برای رونق تولید و تحقق شعار سال گفت : یکی از سیاست‌های اصلی دولت در شهرستان پاکدشت ،فراهم کردن بسترهای مناسب سرمایه گذاری،رسیدگی فوری به مشکلات تولید کنندگان  و استقبال از طرح‌های اشتغال زا با هدف رونق اقتصادی منطقه است.

 

سرپرست فرمانداری پاکدشت در پایان بر ایجاد اتاق فکر متشکل از کارشناسان فرمانداری ،نخبگان و تولیدکنندگان گل و گیاه به منظور هم اندیشی ،استفاده از تجربیات جهانی ، آموزش و توانمندسازی نیروهای شاغل در این حوزه ، برنامه ریزی در راستای برندسازی ، بسته بندی ، بازاریابی و صادرات محصولات و برنامه ریزی مناسب برای رسیدن به اهداف مورد نظر تاکید کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*