۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » اسلامشهر » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 62973
  • ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
چشمک لباس چشمک‌زن به کارگران شهرداری اسلامشهر
چشمک لباس چشمک‌زن به کارگران شهرداری اسلامشهر

چشمک لباس چشمک‌زن به کارگران شهرداری اسلامشهر

اسلامشهر – آبرومند: در گرگ و میش هوای بامداد دهم تیر امسال «ابراهیم غضنفری» پاکبان اسلامشهری در حال انجام وظیفه بود که یک دستگاه اتوبوس به وی زد و ابراهیم آسمانی شد؛ این پاکبان فقط به‌خاطر نداشتن لباس چشمک‌زن جانش را از دست داد. به گزارش خبرنگار آبرومند – شنیدن نحوه جان باختن این پاکبان […]

اسلامشهر – آبرومند: در گرگ و میش هوای بامداد دهم تیر امسال «ابراهیم غضنفری» پاکبان اسلامشهری در حال انجام وظیفه بود که یک دستگاه اتوبوس به وی زد و ابراهیم آسمانی شد؛ این پاکبان فقط به‌خاطر نداشتن لباس چشمک‌زن جانش را از دست داد.

به گزارش خبرنگار آبرومند – شنیدن نحوه جان باختن این پاکبان اسلامشهری که از نیروهای پیمانکاری طرف قرارداد شهرداری بود تلخ و دلخراش است؛ داستان از این قرار بود که بامداد دهم تیر یک دستگاه اتوبوس به ابراهیم غضنفری در حین خدمت در محور اصلی شهر به سمت شاتره برخورد کرد اما متاسفانه تلاش کادر پزشکی برای نجات جان این پاکبان نتیجه ای نداشت.

لباس این کارگر نه تنها نور نداشت که مجهز به شبرنگ هم نبود و راننده اتوبوس او را ندید و بی پدر شدن فرزندان ابراهیم را رقم زد.

ابراهیم دچار مرگ مغزی شد اما اعضای پیکر این کارگر خدوم ۳۸ ساله، به چند انسان دیگر جانی دوباره بخشید.

در واقع اهدای اعضای بدن، آخرین خدمت این پاکبان اسلامشهری به مردم بود و از او، ۲ فرزند معلول به یادگار مانده است.

اما این پایان کار نبود و مسئولان شهرداری اسلامشهر پس از حادثه قول کمک به خانواده بازمانده این پاکبان را دادند و براساس اطلاعاتی که خبرنگار ایرنا کسب کرده این کمک ها به صورت مستمر در حال انجام است.

از سوی دیگر در آن مقطع، محسن حمیدی شهردار اسلامشهر ضمن عرض تسلیت و تعزیت به خانواده این مرحوم، دستور بازبینی و تدوین مجدد آیین نامه ایمنی کارکنان در معابر پر تردید شهری در راستای اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از حوادث مشابه را به معاونت خدمات شهری صادر کرد.

حالا اما خبرهایی خوش در این زمینه از اسلامشهر به گوش می رسد مبنی بر اینکه کارگران شب شهرداری به لباس چشمک زن در محورهای پرتردد مجهز شدند تا داستان ابراهیم غضنفری دیگر تکرار نشود و خانواده کارگران اندکی از اضطرابشان کم شود.

بنابر اطلاعات رسیده شهرداری اسلامشهر با هزینه ۶۰۰ میلیون ریالی، تمام ۸۰ کارگر مشغول در شیفت شب که در محورهای اصلی به مردم خدمت می کنند را مجهز به لباس چشمک زن کرده تا از وقوع چنین حوادثی جلوگیری شود.

اسلامشهر با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غرب تهران قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*