۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 1233
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۷
  • 274 بازدید
  • ارسال توسط :

چهارمین جلسه هماهنگی هفته فرهنگ و هنر در شهرستان پیشوا برگزار شد

پیشوا – رامین نیوز: چهارمین جلسه هماهنگی هفته فرهنگ و هنر در شهرستان پیشوا با حضور جمعی از روسای ادارات و معاونین آنها در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا برگزرا شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این جلسه که به منظور هماهنگی هر چه بیشتر در جهت ارائه قابلیت های و پتانسیل […]

پیشوا – رامین نیوز: چهارمین جلسه هماهنگی هفته فرهنگ و هنر در شهرستان پیشوا با حضور جمعی از روسای ادارات و معاونین آنها در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا برگزرا شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این جلسه که به منظور هماهنگی هر چه بیشتر در جهت ارائه قابلیت های و پتانسیل های فرهنگی شهرستان در هفته فرهنگ و هنر در دفتر سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور تمامی روسای ادارات شهرستان  برگزار شد، اهداف و برنامه های ادارات مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا در این جلسه گفت: هفته فرهنگ و هنر فرصت مغتنمی است که باید آن را قدر دانست و در جهت معرفی هر چه بیشتر غنای فرهنگی، هنر و آداب و رسوم بهره گرفت.

امیرحسین طاهری با بیان اینکه نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب، وظیفه ما را در حوزه فرهنگ و هنر خطیرتر از گذشته می کند افزود: باید با برنامه ریزی دقیق و اصولی در راستای معرفی هرچه بیشتر شهرستان پیشوا به عنوان مبدا قیام ۱۵ خرداد و مهد انقلاب ایران زمین کوشید.

خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا نیز در این جلسه قابلیت های ورزشی شهرستان را بیان کرد و گفت: این اداره با ارائه بازی های بومی و محله ای و بهره گیری از دیگر پتانسیل ها می تواند به ارائه توانایی های ورزشی  شهرستان بپردازد.

فراهانی رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان نیز در این جلسه به توانایی های بالقوه شهرستان در بخش کشاورزی و عشایری اشاره کرد و گفت: با ارائه محصولات کشاورزی و مقامات کسب شده، برپایی سیاه چادر عشایری و معرفی آداب و رسوم و فرهنگ  عشایری می توان گامی مهم در هفته فرهنگ و هنر برداشت.

حسین آبادی سرپرست اداره اوقاف شهرستان پیشوا نیز در این جلسه بیان داشت که وجود بارگاه مقدس امامزاده جعفر بن موسی الکاظم(ع) در شهرستان پیشوا
می تواند بهترین گزینه برای معرفی شهرستان پیشوا باشد.

حسین آبادی افزود: مقوله فرهنگ از اهمیت و جایگاه بالایی برخودار است و باید بیشتر در این زمینه هزینه کرد و اداره اوقاف با همکاری آستان مبارک امامزاده حعفربن موسی الکاظم (ع) برنامه های خوبی برای معرفی بقاع متبرکه دارد که یکی از شاخصترین بقاع متبرکه وجود مبارک مرقد امامزاده جعفربن موسی الکاظم(ع) است که در این زمینه از تمامی اسناد تصاویر، فیلم، بروشور و…. در هفته فرهنگ و هنر استفاده خواهیم کرد.

در این جلسه اصغری مسئول امور شهری شهرداری پیشوا نیز اعلام همکاری کرد و گفت شهرداری پیشوا با تمامی توان خود همراه دیگر ادارات خواهد بود و در این هفته خدمات لازم را برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم فراهم خواهد کرد .

گفتنی است افتتاحیه این مراسم روز دوشنبه اول اردیبهشت ماه است و تا ۵ اردیبهشت ماه ادامه دارد روزهای دوم و چهارم اردیبهشت ماه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا  علاوه بر بخش نمایشگاهی و ارائه آثار هنرمندان و مفاخر  شهرستان برنامه ویژه اجرا می کند. از تمامی علاقمندان به آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم مناطق مختلف و علاقمندان به آثار  فرهنگی و هنری دعوت به عمل می آید از تاریخ اعلام شده از ساعت ۱۶ الی ۲۱ از غرفه ها و برنامه ویژه شهرستان پیشوا  واقع در تهران  برج میلاد رواق هنر دیدن فرمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*