۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 46963
  • ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
چهارمین جلسه پیگیری و رفع معارضات پروژه تقاطع غیرهمسطح شهریار برگزار شد
چهارمین جلسه پیگیری و رفع معارضات پروژه تقاطع غیرهمسطح شهریار برگزار شد

چهارمین جلسه پیگیری و رفع معارضات پروژه تقاطع غیرهمسطح شهریار برگزار شد

شهریار – آبرومند: چهارمین جلسه پیگیری و رفع موانع جابه‌جایی معارضات پروژه تقاطع غیرهمسطح میادین بسیج و جهاد شهر شهریار به ریاست رحیمی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهریار برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما –  چهارمین جلسه پیگیری و بررسی رفع و جابه‌جایی معارضات و تاسیسات پروژه تقاطع غیرهمسطح بسیج و جهاد شهریار به […]

شهریار – آبرومند: چهارمین جلسه پیگیری و رفع موانع جابه‌جایی معارضات پروژه تقاطع غیرهمسطح میادین بسیج و جهاد شهر شهریار به ریاست رحیمی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهریار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما –  چهارمین جلسه پیگیری و بررسی رفع و جابه‌جایی معارضات و تاسیسات پروژه تقاطع غیرهمسطح بسیج و جهاد شهریار به ریاست رحیمی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهریار و با حضور معاون شهردار شهریار و روسای ادارات خدمات رسان برگزار شد.

 

در این جلسه رحیمی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهریار با اشاره به اهمیت و لزوم همکاری تمامی ادارات برای رفع معارضات و پیشبرد اجرای این پروژه، گفت: پروژه تقاطع غیرهمسطح نقش مهمی در کاهش ترافیک شهر شهریار خواهد داشت که بایستی با همت مضاعف طی زمان مقرر به بهره‌برداری برسد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*