۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 27476
  • ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹
  • 317 بازدید
  • ارسال توسط :
چهار و نیم میلیارد ریال برای ایجاد زیرساخت های دهکده گردشگری سیریک هزینه می شود
چهار و نیم میلیارد ریال برای ایجاد زیرساخت های دهکده گردشگری سیریک هزینه می شود

چهار و نیم میلیارد ریال برای ایجاد زیرساخت های دهکده گردشگری سیریک هزینه می شود

بندرعباس – آبرومند: معاون سرمایه گذاری و گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: امسال چهار و نیم میلیارد ریال برای فراهم ساختن زیرساخت های دهکده گردشگری در شهرستان سیریک هزینه می شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – فائقه اتابک اظهار داشت: بخش خصوصی یا تعاونی پس […]

بندرعباس – آبرومند: معاون سرمایه گذاری و گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: امسال چهار و نیم میلیارد ریال برای فراهم ساختن زیرساخت های دهکده گردشگری در شهرستان سیریک هزینه می شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – فائقه اتابک اظهار داشت: بخش خصوصی یا تعاونی پس از فراهم شدن زیرساخت ها می تواند نسبت به سرمایه گذاری جهت ایجاد دهکده گردشگری اقدام کند.

 

۹۵ هزار هکتار از اراضی شهرستان سیریک برای احداث دهکده گردشگری اختصاص داده شده و کلنگ احداث زیرساخت های آن روز پنجشنبه به زمین زده شد و شهرداری سیریک هم در این بخش با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان همکاری دارد.

 

زیرساخت های احداث دهکده گردشگری یاد شده با هدف جذب گردشگران داخلی، کشورهای آسیایی و به خصوص حاشیه های جنوبی خلیج فارس در حال فراهم شدن است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*