۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 52613
  • ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۶
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
کارآفرینی خانوادگی یک خانواده در ورامین
کارآفرینی خانوادگی یک خانواده در ورامین

کارآفرینی خانوادگی یک خانواده در ورامین

ورامین – آبرومند: خانواده ای در شهرستان ورامین در هر اتاق خانه خودشان یک صنعت و صنایع دستی تولید می کنند.   به گزارش خبرنگار ما – در محله صادقعلی ورامین یک خانه وجود دارد که اعضای تحصیل کرده آن هر کدام یک صنعت و یا صنایع دستی را تولید می کنند. خانواده خانی قلعه […]

ورامین – آبرومند: خانواده ای در شهرستان ورامین در هر اتاق خانه خودشان یک صنعت و صنایع دستی تولید می کنند.

 

به گزارش خبرنگار ما – در محله صادقعلی ورامین یک خانه وجود دارد که اعضای تحصیل کرده آن هر کدام یک صنعت و یا صنایع دستی را تولید می کنند.

خانواده خانی قلعه که همگی تحصیلات دانشگاهی و تکمیلی دارند کارافرینی را نه در شهرک های صنعتی ،بلکه در هر اتاقی اغاز کردند.

خانم زهره خانی که تولید کفش چرم دست دوز را مدیریت می کند گفت : از دانشگاه الزهرا فارغ التحصیل شدم و علاقه زیادی به این کار داشتم و کار را به صورت حرفه ای شروع کردم که با استقبال مردم روبرو شدم.

زهرا خانی دیگر عضو این خانواده که او هم تحصیلات دانشگاهی دارد نیز افزود: کار دوخت کیف و لوازم چرمی را ۶ سال پیش با خواهرانم شروع کردیم که رضایت مردم انگیزه ما را زیاد کرد که تولیدات مان را افزایش بدهیم.

وی گفت: در اتاق دیگری هم کار سرامیک دستی را انجام می دهیم و اگر کمک و حمایت شویم می توانیم تاثیر خوبی در کمک به اقتصاد کشور از طریق انتقال تجربه و آموزش به همشهریان داشته باشیم که این امر بستگی به همت و کمک مسئولین دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*