۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 59085
  • ۰۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
کاروان خدمت در روستاهای شهرستان گرمسار
کاروان خدمت در روستاهای شهرستان گرمسار

کاروان خدمت در روستاهای شهرستان گرمسار

گرمسار – آبرومند: استاندار سمنان بر لزوم توسعه بخش تولید و اشتغال در روستاها تاکید کرد.   به گزارش خبرنگار ما – جلسات سی و چهارمین کاروان خدمت در روستا‌های بخش مرکزی گرمسار با حضور استاندار سمنان و مسئولان این شهرستان برگزار شد. سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان  با حضور در روستاهای بخش مرکزی گرمسار […]

گرمسار – آبرومند: استاندار سمنان بر لزوم توسعه بخش تولید و اشتغال در روستاها تاکید کرد.

 

به گزارش خبرنگار ما – جلسات سی و چهارمین کاروان خدمت در روستا‌های بخش مرکزی گرمسار با حضور استاندار سمنان و مسئولان این شهرستان برگزار شد.

سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان  با حضور در روستاهای بخش مرکزی گرمسار مشکلات حوزه‌های عمرانی ، مخابرات ، اینترنت ، لایروبی رودخانه ، طرح هادی ، مدرسه سازی ، راه بین روستایی ، آب و فاضلاب و ورزشی  در این مناطق را بررسی کرد.

سید محمدرضا هاشمی در جمع مردم روستای غیاث آباد  گفت : در قالب طرح کاروان خدمت تاکنون به مشکلات ۲۵۰ روستا در استان سمنان رسیدگی شده است .

 

وی افزود: بیشترین  درخواست روستاییان بخش مرکزی گرمسار  اصلاح طرح هادی ، اصلاح شبکه آب و پروژه‌های جهاد کشاورزی بود که در سفر هیات دولت ۷۰۰ میلیارد تومان بودجه به این موارد اختصاص داده شده است

اردشیر مطهری نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی هم رسیدگی به روستاها را اولویت کار کاروان خدمت بیان کرد و گفت : در این سفرها مدیران کل بیشتر با مشکلات روستاها آشنا می شوند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*