۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 52401
  • ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۴
  • 3 بازدید
  • ارسال توسط :
کارگاه های تولیدی سهیم در اشتغال زایی دشت ورامین حمایت خواهند شد
کارگاه های تولیدی سهیم در اشتغال زایی دشت ورامین حمایت خواهند شد

کارگاه های تولیدی سهیم در اشتغال زایی دشت ورامین حمایت خواهند شد

ورامین- آبرومند: نماینده مردم دشت ورامین در مجلس با اشاره به اینکه یکی از برنامه های جدی در مجلس ریل گذاری بستر کارآفرینی است گفت: تولیدی های دشت ورامین که در اشتغالزایی سهیم هستند حمایت خواهند شد. به گزارش خبرنگار ما – حسین نوش آبادی صبح شنبه در حاشیه بازدید از کارخانه شیشه و بلور […]

ورامین- آبرومند: نماینده مردم دشت ورامین در مجلس با اشاره به اینکه یکی از برنامه های جدی در مجلس ریل گذاری بستر کارآفرینی است گفت: تولیدی های دشت ورامین که در اشتغالزایی سهیم هستند حمایت خواهند شد.

به گزارش خبرنگار ما – حسین نوش آبادی صبح شنبه در حاشیه بازدید از کارخانه شیشه و بلور در روستای ریحان آباد در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت بسیار خوب شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک برای ایجاد اشتغال گفت: در دشت ورامین شاهد اقدامات خوب این نوع کارگاه‌ها هستیم که به دلیل فعالیت‌های گسترده کارآفرینان در حوزه بلور و شیشه در حال حاضر این منطقه به عنوان برند شیشه کشور ثبت ملی شده است.

 

نوش آبادی با بیان اینکه ثبت ملی شیشه و بلور دیار ۱۵ خرداد یک حرکت نمادین است که عنوان کنیم این منطقه برای تولید محصولات دارای پتانسیل خوبی دارد افزود: هم اکنون به واسطه این تولیدات در منطقه رقابت خوبی ایجاد شده و تولیدات به عراق و کشورهای عربی همسایه به عنوان یک برند ارسال می‌شود.

 

نماینده شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک اظهار داشت: این کارخانه‌ها کارگاه‌های تولیدی یکی از کارگاه‌های زودبازده است و از مزایای این کارگاه‌های کوچک اشتغال زایی است که در جهش تولید نقش دارند.

 

وی در خصوص برنامه‌هایی برای حل مشکلات و معضلات تولیدی‌ها و کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولیدی عنوان داشت: در این بازدیدها که با حضور رئیس اداره صمت انجام می‌شود صاحبان مشاغل موانعی را که در زمینه دارایی و بیمه دارند مطرح می‌کنند و مشکلات را می‌شنویم و موانع در ستاد رفع موانع و تسهیل تولید شهرستان بررسی می‌شود و اگر موردی باشد که به طور قانونی حل شود در اولویت قرار می‌گیرند.

 

نماینده مردم دشت ورامین در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: برنامه ما این است که در دشت ورامین از کارگاه‌ها و تولیدی‌های که سهمی در ایجاد اشتغال دارند حمایت کنیم و یکی از برنامه‌هایی که به طور جدی در مجلس مصمم به انجام آن هستیم جهش تولید و ایجاد ریل گذاری بستر کارآفرینی است و که انشاالله در دولت جدید شاهد جهش تولید و فعالیت‌های جهادی خواهیم بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*