۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 40163
  • ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
کار امنیتی باید همراه با اخلاق اسلامی باشد
کار امنیتی باید همراه با اخلاق اسلامی باشد

کار امنیتی باید همراه با اخلاق اسلامی باشد

کار امنیتی به همراه رعایت اخلاق اسلامی ماندگارترین امنیت را برای جامعه به همراه خواهد داشت.

قم – آبرومند: وزیر اطلاعات، با بیان اینکه پیام مسئولان امنیتی برای آحاد جامعه باید آرامش و اطمینان باشد، گفت: کار امنیتی به همراه رعایت اخلاق اسلامی ماندگارترین امنیت را برای جامعه به همراه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی روز یکشنبه در جلسه شورای تأمین استان قم،  با اشاره به اثرات مخرب ناامنی افزود: تامین امنیت جزء حقوق مردم بر حاکمان است به همین دلیل تامین امنیت برای شهروندان یکی از وظایف و اولویت های اساسی است.

وی بیان کرد: باید نام دستگاه های امنیتی و انتظامی برای کسانی که مرتکب جرم می شوند رعب انگیز و برای مردم آرامش آور باشد.

وزیر اطلاعات، پیوند تنگاتنگ اقتصاد، فرهنگ، توسعه سیاسی، اجتماعی و علمی با امنیت را مورد توجه قرار داد و افزود: امنیت و سلامتی به عنوان نعمت های الهی در سایه سایر زیرساخت ها محقق خواهند شد.

وی با بیان اینکه یکی از پیش نیازهای ارتقاء ایمان و معنویت در جامعه توسعه ی امنیت است خاطرنشان کرد: خیر و برکت در سرزمین ها در سایه امنیت محقق خواهد شد.

وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود، همدلی مسئولان استان قم در مدیریت بحران کرونا را خوب دانست و تصریح کرد: قم عملکرد مطلوبی در این راستا داشته است.

علوی همچنین نقش مسئولان استان را دارای ابعاد ملی دانست و خاطرنشان کرد: تقدم کار امنیتی در وزارت اطلاعات بر پیشگیری است و بایستی تلاش مسئولان استانی نیز در همین راستا باشد.

در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات مدیرکل پیشین اطلاعات قم در تعامل با مدیریت استان در راستای پیشگیری از تخلفات و تأمین امنیت، مدیر کل جدید اطلاعات استان قم معرفی شد.

علوی، در این مراسم خدمت در قم را توفیق الهی دانست.

وزیر اطلاعات امروز یکشنبه در سفری اعلام نشده، وارد قم شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*