۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 5918
  • ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۳
  • 160 بازدید
  • ارسال توسط :

ادامه کار تیم والیبال شهدای ۱۵ خرداد پیشوا مستلزم مساعدت مسئولان است

پیشوا – ابتکار ورامین: مدیر عامل تیم والیبال شهدای ۱۵ خرداد پیشوا تصریح کرد: ادامه کار تیم والیبال شهدای ۱۵ خرداد پیشوا مستلزم مساعدت مسئولان است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره و رزش وجوانان شهرستان پیشوا، محسن کاشانی خاطر نشان کرد: اگر قرار باشد که این تیم سال آینده در […]

پیشوا – ابتکار ورامین: مدیر عامل تیم والیبال شهدای ۱۵ خرداد پیشوا تصریح کرد: ادامه کار تیم والیبال شهدای ۱۵ خرداد پیشوا مستلزم مساعدت مسئولان است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره و رزش وجوانان شهرستان پیشوا، محسن کاشانی خاطر نشان کرد: اگر قرار باشد که این تیم سال آینده در سطح کشور حضور داشته باشد، مساعدت و همکاری کلیه عزیزان و مسئولان شهر را می طلبد و اگر این امر تحقق نیابد تیم والیبال شهدای ۱۵ خرداد پیشوا قادر به ادامه کار نخواهد بود.

وی با بیان این موضوع که این تیم در سال ۹۱ با همت هیئت والیبال و اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا راه اندازی شد، افزود: با توجه به هزینه ای معادل ۱۶۰ میلیون تومانی که پیش رو بود، جهت تقویت توان مالی تیم با رایزنی هایی که با شهردار و اعضای محترم شورای وقت شهر پیشوا انجام شد، مساعدت لازم به تیم تخصیص داده شد تا کار در سال ۹۱ به پایان رسید و تیم شهدای ۱۵ خرداد پیشوا در رده جوانان و نوجوانان به ترتیب مقام سوم و قهرمانی لیگ یک کشور، رده بزرگسالان قهرمانی لیگ یک استان و در رده امیدها مقام سوم استان را کسب کرد.

وی اضافه کرد: در سال ۹۲ با مساعدت فرماندار وقت، اعضای شورا و شهردار پیشوا مبلغ ۳۲۰ میلیون تومان مصوب شد که به عنوان تامین کل هزینه های تیم اعم از خرید بازیکن و هزینه های جاری در نظر گرفته شد و تیم به نام ۱۵ خرداد شهرداری پیشوا در مسابقات لیگ یک کشور شرکت کرد که ۵۰ درصد از این مبلغ در اختیار تیم قرار گرفت و ۵۰ درصد مابقی چند قطعه زمین واگذار شد که متاسفانه فروش زمین ها به دلیل رکود بازار به تعویق افتاد و به همین دلیل ۵۰ درصد از هزینه ها و طلب بازیکنان در سال ۹۲ باقی ماند.

سرمربی تیم والیبال شهدای ۱۵ خرداد افزود: در سال ۹۳ در ادامه کار به دلیل رکود بازار و مشکلات اقتصادی و تحریم ها، شهردار و اعضای شورای شهر اعلام کردند که امکان پرداخت کل هزینه های تیم را ندارند و مقرر شد مبلغی را جهت مساعدت در اختیار تیم بگذارند که خوشبختانه با پیگیری ملکوتی خواه فرماندار و یعقوبی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پیشوا مقرر شد زمین های واگذار شده جابه جا شوند که امیدوارم با فروش زمین های مذکور بخشی از مشکلات مالی باشگاه مرتفع گردد.

کاشانی از همکاری و زحمات مسئولان شهرستان پیشوا به خصوص فرماندار، شهردار، شورای شهر و رئیس اداره ورزش وجوانان و خیرین جهت حضور تیم والیبال پیشوا در مسابقات لیگ یک کشور تقدیر کرد و افزود: اگر حمایت و مساعدت این عزیزان نبود ما قادر به ادامه کار نبودیم.

مدیرعامل تیم والیبال شهدای ۱۵ خرداد پیشوا در پایان خاطر نشان کرد: ضمنا لازم به ذکر است که سال آینده هم اگر قرار بر این باشد که تیم برای شهرستان در سطح کشور ادامه کار دهد، مساعدت و همکاری کلیه عزیزان و مسئولان شهر را می طلبد و اگر این امر تحقق نیابد تیم قادر به ادامه کار نخواهد بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*