۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 47635
  • ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹
  • 8 بازدید
  • ارسال توسط :
کاشت ۵ هزار اصله نهال در عباس آباد پاکدشت
کاشت ۵ هزار اصله نهال در عباس آباد پاکدشت

کاشت ۵ هزار اصله نهال در عباس آباد پاکدشت

پاکدشت – آبرومند: یک واحد صنعتی تعداد ۵ هزار اصله نهال را در یکی از بلوارهای اصلی شهرک صنعتی عباس آبادشریف آباد به مساحت ۲۰ هکتار کاشت. به گزارش خبرنگار ما – مسئول روابط عمومی این شرکت گفت: موضوع آب، پسماند و هوای پاک در شهرک های صنعتی یک چالش مهم محسوب می شود و […]

پاکدشت – آبرومند: یک واحد صنعتی تعداد ۵ هزار اصله نهال را در یکی از بلوارهای اصلی شهرک صنعتی عباس آبادشریف آباد به مساحت ۲۰ هکتار کاشت.

به گزارش خبرنگار ما – مسئول روابط عمومی این شرکت گفت: موضوع آب، پسماند و هوای پاک در شهرک های صنعتی یک چالش مهم محسوب می شود و مسائل محیط زیستی برای شرکت نفت و گاز سرواهمیت دارد .

ابراهیمی افزود: شرکت نفت و گاز سرو در راستای حفظ محیط زیست در مرحله اول ۵ هزار نهال کاج را در شهرک صنعتی عباس آبادغرص کرد.

وی گفت: برای آبیاری این درخت ها هم پیشبینی کرده ایم که از پسماندهای فرآوری شده در شرکت برای این منظور استفادره خواهد شد که این خود یک اقدام در راستای حفظ محیط زیست و منابع طبیعی محسوب می شود.

ابراهیمی گفت: درخت کاری را در مراحل بعدی هم در شهرک صنعتی ادامه خواهیم داد وتلاش می کنیم به مسئولیت اجتماعی خود در قبال محیط زیست عمل کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*