۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 6751
  • ۰۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۹
  • 202 بازدید
  • ارسال توسط :

کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات جرحی و فوتی در شهرستان ورامین

ورامین – ابتکار ورامین: رییس پلیس راهور شهرستان ورامین از کاهش ۱۰۰ درصدی وقوع تصادفات فوتی و جرحی در ۵ روز گذشته در سطح جاده‎های این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – سرگرد پرویز رشیدیان گفت: پلیس در ایام نوروز دو وظیفه اصلی دارد که یکی امور انتظامی و دیگری موضوع ترافیکی است. […]

ورامین – ابتکار ورامین: رییس پلیس راهور شهرستان ورامین از کاهش ۱۰۰ درصدی وقوع تصادفات فوتی و جرحی در ۵ روز گذشته در سطح جاده‎های این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – سرگرد پرویز رشیدیان گفت: پلیس در ایام نوروز دو وظیفه اصلی دارد که یکی امور انتظامی و دیگری موضوع ترافیکی است.

وی ادامه داد:مهمترین نقش در چرخه ترافیک را رانندگان اجرا می کنند چرا که اگر راننده در همه شرایط و همه لحظه ها قانون را رعایت کند از بروز حوادث احتمالی جلوگیری می شود.

سرگرد رشیدیان افزود ، پلیس در این ایام باید انضباط ترافیکی و امنیت مردم را فراهم کند تا مسافران بتوانند با آسودگی کامل، منازل خود را ترک کرده و به دید و بازدیدهای نوروزی بپردازند.

راهور ورامین

رییس پلیس راهور شهرستان ورامین همچنین از کاهش ۱۰۰ درصدی تصادفات فوتی از ابتدای سال جاری در سطح این شهرستان خبر داد و گفت: به لطف خدا و با همکاری مردم و مسافران و رعایت قوانین و مقررات ، خوشبختانه تا کنون هیچ گونه تصادف فوتی و جرحی در شهرستان ورامین نداشته ایم .

سرگرد رشیدیان در پایان به نقش ویژه فرهنگ سازی و ارتقاء فرهنگ ترافیک اشاره کرد و افزود: کارشناسان پلیس راهور شهرستان ورامین از قبل از ایام تعطیلات نوروز بصورت مستمر در اماکن عمومی و اداری و آموزشی و مساجد حضور پیدا کرده و نسبت به آموزش قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی به شهروندان اقدام کرده و در ایام تعطیلات نوروز نیز با ایجاد و راه اندازی ایستگاههایی ، آموزشهای لازم را به مسافران ارائه می کنند.

وی در پایان یاد آور شد ، تقاضای پلیس از مسافران نوروزی این است که در مسافرت های خود سرعت مطمئنه را رعایت کنند و به توصیه‎های پلیسی به صورت ویژه توجه داشته باشند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*