۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 5129
  • ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۴
  • 258 بازدید
  • ارسال توسط :

کتابخوانی از نیازهای ضروری جامعه است

قرچک – ابتکارآنلاین: عضو شورای اسلامی شهر قرچک در بازدید از نمایشگاه بزرگ کتاب شهرستان قرچک عنوان کرد: کتابخوانی از نیازهای ضروری جامعه است و همه مسئولان باید وظیفه خود بدانند که به ترویج این فرهنگ کمک کنند. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – نایب مرادی عضو شورای اسلامی شهر قرچک از نمایشگاه بزرگ کتاب بازدید […]

قرچک – ابتکارآنلاین: عضو شورای اسلامی شهر قرچک در بازدید از نمایشگاه بزرگ کتاب شهرستان قرچک عنوان کرد: کتابخوانی از نیازهای ضروری جامعه است و همه مسئولان باید وظیفه خود بدانند که به ترویج این فرهنگ کمک کنند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – نایب مرادی عضو شورای اسلامی شهر قرچک از نمایشگاه بزرگ کتاب بازدید کرد و با مسئولان غرفه‌ها و مسئولان برگزاری این نمایشگاه به گفتگو پرداختند.

عضو شورای اسلامی شهر قرچک در این بازدید از مسئولین برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب و به ویژه علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک تشکر نمود و افزود: این حرکت فرهنگی برای اولین بار در شهرستان قرچک بعد گذشت چند شال اتفاق افتاد و این حرکت میتواند نقش مهمی برای توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح جامعه و بویژه شهرستان قرچک داشته باشد.

نایب مرادی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه کتاب موجب ارتقاء سطح مطالعه در بین کلیه اقشار جامعه می شود، اظهار داشت: بدون تردید برگزاری این گونه نمایشگاه ها در گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در شهرستان قرچک می تواند بسیار مفید و موثر باشد.

وی با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین اقشار جامعه تنها وظیفه یک نهاد خاص نیست، افزود: تمامی اعضای شورای شهر و شهردار قرچک با تمام توان جهت برگزاری این گونه نمایشگاه ها همیشه پیش قدم بوده و آمادگی کامل برای همکاری با دیگر نهادهای شهرستان برای این گونه نمایشگاه ها را دارد.

نایب مرادی گفت: کتابخوانی از نیازهای ضروری جامعه است و همه مسئولان باید وظیفه خود بدانند که به ترویج این فرهنگ کمک کنند.

وی در پایان به گسترش فرهنگ کتابخوانی به خصوص در بین نسل جوان تاکید کرد و افزود: امروز باید فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در بین نسل جوان با فراهم کردن امکانات و تشویق آنها به مقوله کتاب بتوانیم در آینده نزدیک فرهنگ مطالعه مفید را در سطح جامعه ارتقاء دهیم.

لازم به ذکر است، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه توسط معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران ۲۰ میلیون ریال ، فرماندار ۱۰ میلیون ریال، امام جمعه ۲۰ میلیون ریال و اعضای شورای اسلامی شهر مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال کمک هزینه خرید کتاب و اهدا به کتابخوانه های شهرستان قرچک صورت گرفت.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*